Як відновити нервові клітини.

Існує думка, що нервові клітини не підлягають відновленню, але це далеко не так. Звичайно, на це потрібен час і притому тривале, але все ж відновити їх можна. Існує декілька простих способів, які стимулюють регенерацію нервових клітин. Якщо регулярно піклуватися про здоров'я нервової системи, ніякі психічні розлади не будуть страшні.
Інструкція
1
Намагайтеся відчувати більше позитивних емоцій, радійте всьому, адже для щастя є багато чудових моментів в житті, на які слід просто звернути увагу. В період відновлення нервових клітин не обмежуйте себе ні в чому, особливо в тому, що викликає посмішку. Також добре харчуйтеся, не можна сидіти на голодних дієтах, вони тільки розхитують психіку і роблять людину агресивною.
2
Візьміть відпустку і гарненько відіспіться. При порушеннях сну приймайте таблетки або настойки седативних рослин, в крайньому випадку, медичні препарати. Якщо є можливість, поїдьте на море, воно не тільки релаксує, а й оздоровлює весь організм в цілому. Приймайте сонячні ванни, і просто відпочивайте на золотистому піску.
3
Займайтеся сексом з коханою людиною. Під час любовних ігор в організм надходить гормон щастя, який бере участь в регенерації нервових клітин. Чим більше позитивних емоцій в житті, тим швидше відновиться ваша нервова система.
4
Алкоголь не знімає нервову напругу, а навпаки. Тому не намагайтеся заспокоїтися за допомогою склянки віскі або коньяку, максимум, що можна собі дозволити - стаканчик хорошого червоного вина. А от інші види напоїв слід виключити, особливо якщо ви приймаєте седативні препарати не рослинного походження.
5
Якщо у вас все дуже серйозно, сходіть до психіатра. Вам призначать курсове лікування після повного обстеження. Іноді нервові зриви вилікувати звичайними засобами не виходить, тому не тягніть час, тільки лікар в силах допомогти вилікувати дане захворювання. У більш легких випадках, допомагає все вищеперелічене буквально за один місяць, людина ніби заново народжується і відчуває себе виключно спокійно і впевнено.