Як закінчити в'язати спицями. Як закінчити в'язання на виворітного стороні.

Справжні модниці давно відмовилися від покупок типових речей, адже набагато краще хизуватися в наряді, якого точно більше ні в кого немає. Ті, хто захоплювався рукоділлям, шиють і в'яжуть самостійно, ті ж, хто від цього мистецтва далекий, змушений замовляти речі у професіоналів. Найбільш популярно зараз в'язання. Весняний вид в'язаній речі багато в чому залежить від того, як і наскільки акуратно закінчені ряди вироби. Для того, щоб річ була якісною, закінчувати в'язання потрібно за правилами.
Інструкція
1
Закриття петель на спіцах.Петлі закриваються по малюнку. Якщо ви закінчуєте в'язання на виворітного стороні вироби, вив'язувати виворітні петлі, якщо на лицьовій - то лицьові.
2
Пров'яжіть першу кромочную петлю як зазвичай, по рісунку.Провяжіте другу петлю по малюнку, потім протягніть другу петлю через першу, на спиці залишилася одна петля.
3
Пров'яжіть наступну петлю по малюнку і протягніть її через предидущую.Вяжіте так доти, поки на спиці не залишиться всього одна петля.Оставшуюся петлю пров'яжіть, витягніть нитку, закріпіть її.
4
У вас вийшла симпатична косичка по низу вироби. Увага! Не затягуйте петлі занадто сильно, щоб уникнути не еластична тугого краю.
5
Закриття петель крючком.Возьміте гачок тієї ж товщини, що і спиці. Введіть його в першу петлю і підчепите нитка.
6
Витягніть вийшла петельку, а петлю зі спиці спустіть. Зробіть теж саме з усіма іншими петлями. Останню петлю витягніть і закріпіть. Край, в цьому випадку, виходить досить еластичний. Щоб він був тугіше, необхідно взяти гачок меншої товщини, ніж спиці.
7
Закриття петель голкою, «кеттельним швом» .Возьміте голку з великим вушком. Відміряйте три довжини готового краю у нитки, яка залишилася після останньої петлі на спиці. Відріжте нитку, протягніть її у вушко голки.
8
Введіть голку в першу петлю з лицьового боку, петлю зі спиці спустіть. Потім виведіть голку з третьої петлі з вивороту, а потім знову введіть з лицьового боку - в другу петлю, а виведіть - з четвертої.
9
Продовжуйте так до кінця ряду. Кожну прошиту петлю спускайте зі спиці. Такий край виходить дуже еластичним. Його ще називають трикотажним швом. А по суті, він є швом «назад голку», тільки у виконанні шерстю.