Як змінити властивості фото. програми фотографія властивості.

Захоплення фотографією стало дуже модним заняттям. І це пов'язано не тільки з що отримала широке поширення цифрової фотографією , але і з великим творчим простором в мистецтві її обробки. Сучасна фотографія поступово втрачає реалістичність, стаючи атрибутом комп'ютерних технологій. Навіть друковані видання не обходяться без використання можливостей редагування фотографій за допомогою сучасних комп'ютерних програм.
Інструкція
1
На початку роботи потрібно перекачати фотографію з цифрового фотоапарата на персональний комп'ютер за допомогою будь-якого медіаменеджери. Здійснюється даний процес за допомогою додається до фотоапарата фурнітури, дроти, подключающегося в usb-порт комп'ютера і до самого фотоапарату.
2
Потім слід встановити програму для редагування фотографій. Найвідоміші програми, які виконують складне редагування і перетворення - це Photoshop і CorelDRAW. Для більш простого редагування фотографій підійде програма, яка входить в базову установку персонального комп'ютера - Мicrosoft Office Picture Manager.
3
Наступний крок - це відкриття необхідного об'єкта для редагування в програмі фоторедактора. Здійснюється дана функція просто. Курсор миші встановлюємо на ярлик фотографії та натискаємо праву кнопку. З'являється спливаючий список програм, які доступні для редагування даної фотографії. Вибираємо потрібну нам програму і клацаємо ліву кнопку миші. У відкрилася програмі шукаємо потрібну опцію.
4
Можливості редагування фотографій практично безмежні. Можна міняти будь-які властивості фотографій. Це стосується формату, розміру, ваги фото. Саме зображення на фото можна повертати, перевертати, регулювати його яскравість, контраст, виконувати обрізку і часткове видалення об'єктів з фотографії. А також робити зображення чорно-білим або монохромним, застосовувати спецефекти, кліпарт, об'єднувати з іншими фотографія (колаж), виконувати різноманітні види художнього редагування і перетворення.
Корисна порада
Фотографію можна змінити до невпізнання. Чим складніше вид редагування фотографій, тим більше спеціальних знань і часу воно зажадає.