Як додати сайт в каталог.

Інформацію в інтернеті можна шукати не лише за допомогою пошукових машин, але і в каталогах. Служби каталогів - це величезні структуровані колекції посилань. Їх в мережі безліч. Оскільки каталоги - чи не найпоширеніший тип джерела інформації в інтернеті, існують спеціальні сервіси і програми, що реєструють ваш ресурс відразу в декількох каталогах. Оптимальним методом реєстрації нового ресурсу є розміщення посилання в найвідоміших каталогах вручну. Розглянемо найбільший і найпопулярніший з каталогів.
Інструкція
1
Каталог Апорт - це гігант Рунета. Привертає до себе більш ста тисяч осіб щодня. При каталозі є рейтинг. Заходьте на сайт пошукової машини Апорт. Знаходьте пункт «додати сайт». З'являється сторінка, де вам потрібно ввести адресу сайту. Натискаємо "далі".
2
Заповнюємо всі поля відмічені зірочкою. Натискаємо "далі". З'являється список рубрик, де ваш сайт буде розміщений. Вибираємо потрібну рубрику, натискаємо "далі".
3
На наступній сторінці вам необхідно вибрати регіон. Натискаємо "далі". Вводимо текст, зображений на картинці, тиснемо «далі». Бачимо результат реєстрації.
Корисна порада
За таким же принципом здійснюється реєстрація в інших каталогах. Ще один важливий момент: багато каталоги просять помістити кнопку на головній сторінці ресурсу, обіцяючи за це ті чи інші блага. Поміщати кнопки має сенс. Це вигідно вам, і каталогом. Обов'язково потрібно поставити кнопку каталогу, якщо ваш ресурс бере участь у рейтингу. В цьому випадку кнопка є одночасно і лічильником. Після реєстрації ви отримаєте свій, індивідуальний код кнопки.
Кожен веб-майстер, створюючи свій сайт , бажає зробити його відвідуваним. Для цього необхідно, щоб про ваш ресурс дізналося максимальна кількість користувачів в мережі. Тому свій сайт обов'язково потрібно внести в каталог Google.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету
Інструкція
1
Запустіть будь-який браузер, який вам зручний у використанні (Opera, Firefox, Internet Explorer, Google Chrome або Safari). В адресному рядку введіть www.google.ru/addurl і перейдіть на сторінку. Зліва ви побачите опис веб-інструментів Google, а праворуч - поле для входу в аккаунт.
2
Праворуч вгорі сторінки ви побачите напис: «Зареєструвати новий акаунт Google». Клацніть по ній для переходу на сторінку реєстрації, на якій ви побачите шість полів для заповнення. У першому полі введіть адресу своєї поштової скриньки на Google. У наступних двох введіть і підтвердіть бажаний пароль. Заповніть решту поля і натисніть на кнопку «Приймаю умови. Створіть мій акаунт ».
3
Увійдіть в аккаунт. Ви побачите сторінку з написом «Сканування URL», під нею розташований невеликий текст і кілька полів для заповнення. Перше «URL» і друге - перевірочне, за допомогою якого система дізнається про те, що сайт в каталог додає чоловік, а не робот. У спочатку введіть адресу свого сайт а, який ви бажаєте додати в індексацію пошуковика. У друге поле вам потрібно ввести символи, зображені над даними поле. Якщо зображені символи погано розбірливі, то оновіть їх, клікнувши праворуч по зображенню двох закільцьованих стрелочек. Коли обидва поля будуть заповнені, натисніть на кнопку відправити запит.
4
Після відправки запиту вгорі з'явиться напис «Ваш запит отримано і незабаром буде оброблений». Якщо необхідно, можете додати декілька основних, наповнених хорошим контентом, сторінок сайт а. Це робити не обов'язково, але може зіграти свою позитивну роль. На цьому ваша робота по додаванню сайт а в каталог Google закінчена і тепер залишається тільки чекати. Протягом декількох тижнів ваш сайт з'явиться у видачі пошукових запитів Google.
Зверніть увагу
Перед тим, як провести додавання сайт в каталог пошуковика, перевірте значення, прописані в текстовому файлі robots.txt. Якщо ваш сайт створений на безкоштовному ресурсі, то найімовірніше в ньому будуть прописані значення, що забороняють індексацію сайту. Змініть в ньому значення на необхідні.
Корисна порада
Не додавайте сайт в каталоги доти, поки не наповніть його контентом.