Як розібрати вінчестер.

користувачів персональних комп'ютерів часто хвилюють питання, які пов'язані з внутрішніми запчастинами ПК. Часто постає питання про розборі на запчастини вінчестера , який знаходиться в системному блоці комп'ютера. Однак не кожному під силу виконати дану операцію не маючи навичок. Щоб розібрати вінчестер, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Вінчестер, викрутка, 3 аркуша формату A4, ножик
Інструкція
1
Для початку приготуйте весь потрібний інструмент, а саме: 3 листа паперу, набір викруток тоненьких, коробка для дрібних елементів, ніж, вінчестер. Далі вам варто відкрутити шестигранником плату управління. Вона являє собою сучасну монтажну плату, на якій розташовуються різні мікросхеми, резистори, транзистори тощо.
2
Якщо вам не потрібен більший даний жорсткий диск, то можна сміливо розбирати його на запчастини. Проте варто зауважити, що жорсткий диск дуже швидко піддається збоїв і поломок. При попаданні пилу, або води на головку може повністю порушитися процес роботи. Тому, якщо вам надалі диск потрібен буде для роботи, намагайтеся розбирати жорсткий диск на столі, попередньо протертому від пилу сухою ганчіркою.
3
Тепер знімаєте блок зчитувальних (записуючих) магнітних головок. Для цього відкрутіть два гвинти по обох краях пристрою, і один гвинт, який знаходиться посередині.
4
Далі знімаєте диски з двигуна жорсткого диска. Вам потрібно відкрутити чотири болта, які кріпляться подпружиненной пластиною. Підстава двигуна прикріплено до корпусу за допомогою трьох гвинтів. Відкручує їх за допомогою хрестової викрутки.
5
Усередині двигуна ви побачите кілька котушок, які розташовуються навколо сердечника по окружності. Все котушки з'єднані між собою, а до двигуна проходить чотири провідника. В ротор вклеєна постійний магніт, який змушує котушки створювати електричне поле, і обертатися. Акуратно викруткою подденьте все котушки, і витягніть з кріплення. Магніт витягнете теж викруткою.
6
Далі у вас залишиться гвинт від жорсткого диска, з яким можна робити різні дії. На даний момент часу в інтернеті представлена невелика кількість попільничок, зроблених з гвинта жорсткого диска. Ви ж можете знайти своє застосування даної деталі. Однак не намагайтеся вставляти якісь деталі з розібраного вінчестера в інший вінчестер.