Як закрити закладку.

Практично всі сучасні браузери дозволяють відкривати сторінки не в окремих вікнах програми, а у вкладках одного примірника веб-оглядача. Така організація перегляду економить ресурси комп'ютера, прискорюючи роботу додатків, і створює додаткові зручності веб-серфінгу. З операцій роботи з вкладками найбільш часто ми використовуємо їх відкриття і закриття. Способів закриття передбачено виробниками набагато більше, ніж відкриття.
Вам знадобиться
  • Браузер
Інструкція
1
Закладання в будь-якому з сучасних браузерів можна закрити, скориставшись поєднанням клавіш CTRL + F4.
2
Точно також діє і натискання клавіш CTRL + W.
3
У правій кромки закладок кожного з браузерів є піктограма із зображенням хрестика. У браузері Apple Safari він проявляється тільки при наведенні курсору миші. Клацнувши цей хрестик, теж можна закрити вкладку. У браузері Internet Explorer хрестик присутня тільки у активній вкладки, а в решті браузерах з його допомогою ви можете закрити будь-яку з існуючих.
4
Можна навести курсор на ярличок вкладки і клацнути правою кнопкою миші. В результаті випаде контекстне меню, в якому є і рядок «Закрити вкладку».
5
Якщо ви використовуєте мишку, в якій є середня кнопка або натискається коліщатко, то маєте можливість закривати вкладки, наводячи на них курсор миші і клацаючи цієї середньої кнопкою.
6
Можна закрити всі вкладки, за винятком активної, якщо навести на її ярличок курсор, натиснути правою кнопкою миші і вибрати в меню пункт «Закрити інші вкладки». В Opera цей пункт названий трохи інакше: «Закрити всі, крім активної», а в Google Chrome вдобавок є ще й пункт «Закрити вкладки праворуч».
Зверніть увагу
У браузері Internet Explorer закрити останню вкладку можна тільки закривши вікно оглядача.