Як встановити всі шрифти на комп'ютер.

При частій роботі в програмі Word може знадобитися багато видів шрифтів. Більшість з них встановлено в операційній системі Windows, а значить, можуть бути і в програмі Word. Також шрифти можна скачати в інтернеті. Щоб правильно і безпечно встановити шрифти на комп'ютер, потрібно слідувати за певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Встановлення нових шрифтів не займе багато часу. Перед початком роботи закрийте всі програми.
2
Заходьте в "Панель управління". Там є пункт "Оформлення системи". Вибираєте "Шрифти". Натискаєте графу "Файл" і далі "Встановити шрифти ".
3
В групі "Список шрифтів" можете вибирати підходящий. Підтверджуєте, натиснувши на "Ок".
4
Кілька шрифтів відразу можна встановити, якщо перед "Списком шрифтів" натиснути на клавіатурі клавішу "CTRL". Утримуєте її і натискаєте по черзі кожен шрифт.
5
Зайдіть в папку "Windows", яка знаходиться на локальному диску С. Далі знайдіть ярлик "Fonts".
6
Відкрийте і скопіюйте в нього все шрифти , які ви хочете бачити у себе. Зайдіть в "Панель управління", а потім в "Шрифти". Кожен клацніть два рази мишею. Перезавантажте комп'ютер.
7
Для роботи зі шрифтами підійде програма Fontonizer. Вона дозволяє переглядати шрифти , підбирати їх, встановлювати.
8
запускаються. Перед вами з'явиться ціла таблиця шрифтів. Далі вибираєте потрібні шрифти . Відзначаєте їх галочкою. Натискаєте "Installed". Все робиться в лічені хвилини.
9
Встановивши різні шрифти , у вас з'явиться можливість працювати з будь-яким текстом, а також оформляти їх в потрібному стилі. Скориставшись будь-яким способом встановлення шрифтів, ви можете сміливо приступати до роботи.