Як позбутися від сверблячки голови.

Причини сверблячки голови можуть бути різними і, якщо через тиждень вам не вдається впоратися з цією проблемою самостійно, треба обов'язково звернутися за допомогою до дерматолога і отримати кваліфіковану допомогу.
Вам знадобиться
  • спеціальні шампуні, антигістамінні препарати
Інструкція
1
Відмовтеся від використання мила при митті голови, воно має здатність прибирати жирову змазку з шкіри, свербіж є результатом такого догляду. Проаналізуйте симптоми, і постарайтеся зрозуміти, чому з'явився свербіж. Можливо, ви неправильно доглядаєте за волоссям.
2
Змащуйте періодично голову підігрітим оливковим маслом. Вибір шампуню також впливає на стан шкіри голови. Рівень кислотності, що відповідає вашому, запобіжить появі лусочок і позбавить від сухості шкіри. Скористайтеся відлущувальними засобами, сьогодні ці препарати, що містять седативний компонент, можна придбати в аптеках та інших медичних установах.
3
Прийміть антигістамінні препарати, які допоможуть полегшити стан, оскільки вони містять компоненти, лікуючі алергію і сприяють усуненню сверблячки . Також може спровокувати утворення сильного сверблячки неправильно підібрана фарба для волосся, порадьтеся з фахівцями, перш ніж користуватися подібними хімічними засобами.
4
Перегляньте свій раціон харчування і спосіб життя, більше бувайте на повітрі, приймайте сонячні ванни, відмовтеся від шкідливих звичок. Використовуйте шампуні з дьогтем і мазями або кремами з вмістом кортизону. Сверблячка голови при їх застосуванні, як правило, слабшає. Але треба розуміти, що самолікування вимагає терпіння і відповідних зусиль.
5
Скористайтеся спеціальними шампунями з вмістом гамма-гексахлорбензолу або перметрінома, які допоможуть винищити вошей, а розчісування дрібним гребінцем позбавить волосся від гнид. На жаль, педикульоз - поширена причина сверблячки голови. Скільки в світі не б'ються з цією бідою, впоратися з нею поки не вдається. Зазвичай діти, заражаючи один від одного, приносять педикульоз в сім'ю. На щастя сьогодні існує багато ефективних засобів, які допомагають впоратися з цією проблемою.
Зверніть увагу
Якщо у вас більш серйозні проблеми, наприклад, екзема, псоріаз або себорейний дерматит, без кваліфікованої допомоги лікарів вам не обійтися.