Як відновити вилучені файли антивірусом. Як в excel відзначити дублікати.

Коли ваш антивірус видалив дуже важливі файли , не варто хвилюватися. Все можна поправити. Не думайте, що вони вмить віддалилися з пам'яті. Все ж якщо таке вийшло, то постарайтеся не прати і не записувати більше нічого. Для реставрації втрачених і віддалених файлів є багато програм, як безкоштовних, так і платних.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер, програма MiniTool Power Data Recovery 6.5
Інструкція
1
Скачайте утиліту MiniTool Power Data Recovery 6.5. Завантажити можна з офіційного сайту powerdatarecovery.com.Данная програма не безкоштовна, проте користуватися можна і в незареєстрованої версії.
2
Це утиліта для відновлення даних не тільки з вінчестерів, але і різних карт пам'яті. Power Data Recovery посприяє вам у випадках втрати даних при вірусній атаці, форматуванні диска, збоїв харчування. Працює з різними системами, від FAT всіх типів до NTFS. У програмі є майстер, який допоможе вам покроково відреставрувати всі втрачені дані. Ніяких труднощів при роботі з утилітою ви не відчуєте.
3
Встановіть програму. Установка не займе багато часу. Вибирайте каталог установки на диску "C". Як тільки програма встановиться, запустіть ярлик програми. У головному вікні виберіть зображення кошика з написом "Undelete Recovery". Далі натисніть кнопку "Next".
4
У наступному вікні виберіть потрібний вам розділ вінчестера, або флеш накопичувач з якого була видалена інформація. Можна також вибирати відразу кілька розділів, або знімних дисків. Зліва натисніть кнопку "Recover".
5
Далі почнеться процес пошуку файлів на носії. Це може займати від декількох хвилин, до години. Все залежить від обсягу носія. У вікні ви побачите як зміст карти, так і ті файли і папки, які були видалені.
6
Виберіть потрібні вам файли і папки. Поставте біля них галочки і натисніть кнопку "Save Files". Можна зберегти одразу все файли , натиснувши на клавішу саму верхню галочку. Вона знаходиться на першій сходинці. Це набагато спростить вам завдання пошуку потрібних файлів.
7
Деякі файли , особливо документи додатки Microsoft Word, реставруються не дуже добре, тому що при відкритті видає помилку в кодуванні файлів. Тому після пошуку файлів намагайтеся ретельно перевіряти кожен файл Word.