Як відновити файл реєстру.

Практично кожен користувач персонального комп'ютера стикався з проблемами в реєстрі. Як відомо, реєстр-це велика база даних налаштувань, яка зберігається в папках за адресою% SystеmRoot% System32Config. На даний момент часу користувачі задають безліч питань, які пов'язані з відновленням файлів реєстру. Щоб виконати дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Встановлена ОС
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно створити копію файлу реєстру. Для цього скористайтеся стандартним "Майстром відновлення та архівації". Для цього натисніть кнопку "Пуск". Далі перейдіть в пункт "Стандартні". Знайдіть там вкладку "Службові", і натисніть "Архівація даних".
2
Перед вами з'явиться Майстер архівації. Зі структури майстра переступіть на розширений режим. Виберіть вкладку "Архівація". З'явиться структура всіх папок і файлів , які є у вас на жорстких дисках. Встановлюйте галочки для всіх файлів , які потрібно архівувати. Вам потрібно буде вибрати шлях збереження. Для цього натисніть на вкладку "Носій архіву або ім'я файлу", і виберіть місце для збереження.
3
Натисніть на вкладку "Архивировать". З'явиться меню, яке містить в собі інформацію про архівації. Якщо вами коли то вже була вироблена дана операція, то файл "Backup.bkf" буде просто перезаписан.
4
Далі виберіть вкладку "Додатково". Встановіть галочку "Перевірка даних після архівації", і зніміть галочку з об'єкта "Автоматично архівувати захищені системні дані" разом з положенням системи (операція займе менше часу). Встановіть Звичайний тип архіву. Натисніть "Далі". Піде процес архівації. По завершенню операції всі файли будуть відновлені.
5
Утиліта архівує копії важливих системних компонентів, таких як завантажувальні файли (Ntdetect.com і Ntld), бази даних служб каталогів Active Directory і реєстр.
6
Також можна виконати архівацію та іншим способом, а саме через командний рядок. Для цього натисніть кнопку "Пуск". Далі натисніть "виконати", і введіть команду "ntbackup". Далі з'явиться меню архівації. Все інше налаштовується також, як і в першому випадку.
7
Відлік ви можете переглянути за адресою С: Documents and Settings \% User% Local SettingsApplication DataMicrosoftWindows NTNTBackupdata в файлах backup01.log, back up02.log ...