Як завести іномарку в мороз.

Коли на вулиці тепло, то сучасний автомобіль заводиться швидко і легко. Однак у холодну пору року, взимку, запустити остиглий двигун значно важче. Іноді доводиться витратити на це кілька годин, але так і не добитися потрібного результату. Найбільш прикро того, що на роботу доведеться їхати на громадському транспорті, може бути тільки викрадення автомобіля. Однак неприємностей можна уникнути, якщо заздалегідь до них підготуватися.
Інструкція
1
Якщо ви не можете завести автомобіль декілька разів, то залиште запалювання в спокої. Увімкніть ближнє або дальнє світло фар на кілька хвилин, це допоможе прогріти акумулятор.
2
Вичавіть зчеплення перед запуском двигуна, а потім плавно відпустіть педаль. Після прогріву акумулятора збільшиться подача струму, двигун повинен завестися впевненіше. Якщо не вийшло, то зачекайте кілька секунд і пробуйте знову.
3
Якщо все це не допомогло, то вимкніть запалювання і залізьте під капот. Перевірте, чи достатньо заряджений акумулятор і чи добре закріплені дроти на ньому. Якщо заряд низький, то варто його підзарядити. Повірте, на це піде менше часу, ніж ви Промучался на мороз е.
4
Потім перевірте свічки запалювання, стартер. Подивіться на рівень масла в двигуні, видаляючи вологу з поверхні, адже сухий двигун краще запуститься. Якщо і після цих процедур мотор «мовчить», то проблема в ходової частини, і автомобіль не завівся б і влітку.
5
Для того, щоб заведений двигун не заглох, відразу ж після його запуску трохи натисніть на педаль акселератора - це збільшить обороти і посилить подачу палива. В працюючому режимі протримаєте двигун кілька хвилин, бо на холодний мотор надії немає. Пам'ятайте, що чим довше він гарячий, тим менше його знос, який і так вдвічі вище, ніж знос в теплу пору року.