Як додати банер.

Банери використовуються як один з інструментів рекламування на сторінках сайту потрібних вам інтернет-ресурсів. Сама операція вставки HTML-коду банера в исходник сторінки не представляє особливої складності.
Інструкція
1
Якщо банер отримано вами з будь-якого веб-ресурсу, професійно займається купівлею і продажем трафіку, то задача зводиться до простих операцій копіювання і вставки. Такі партнери по банерній рекламі (інтернет-каталоги, партнерські програми, лічильники т.д.) зазвичай надають уже готовий код, в який вписана і ваш ідентифікатор для обліку надійшов трафіка.Еслі готового HTML-коду немає, то доведеться скласти його самостійно. Для початку відкрийте будь-який текстовий редактор і створіть новий документ. В нього впишіть такі теги HTML-коду: Тут тег, що відображає картинку newBanner.gif", вставлений в тег посилання на сайт .ru. Вам треба замінити ім'я файлу картинки назвою свого банера, а URL сайту - адресою потрібної вам посилання.
2
В деяких випадках партнери, банер яких ви розміщуєте, зберігають графіку на власному сайті, використовуючи її для підрахунку кількості завантажень. В цьому випадку вам немає необхідності завантажувати саму картинку на свій сервер і цей крок ви можете пропустити. В іншому разі скористайтеся для завантаження файлу на сайт файл-мендежера своєї хостингової компанії або системи управління сайтом. Можна для цього ж використовувати резидентную програму ФТП-клієнт.
3
Тепер підготовлений на першому кроці код треба вставити в исходник потрібної сторінки. Можна зробити це, відкривши її в редакторі сторінок системи управління сайтом і переключившись в режим редагування HTML-коду. А можна скачати сторінку в комп'ютер і відкрити її за допомогою того ж текстового редактора. Знайдіть місце в HTML-коді, в якому хочете бачити банер і вставте туди підготовлений код. Потім збережіть змінену сторінку. Якщо редагування відбувалося за допомогою текстового редактора, то завантажте сторінку назад на сервер.