Як вимкнути комп'ютер по таймеру. Як відключити таймер на компютері.

Існує багато програм-таймерів вимкнення комп'ютера . Таймер в автоматичному режимі вимкне за вас комп'ютер в призначений час. Слід лише встановити таймер вимикання комп'ютера і дати команду програмі. Однак з'являються питання, які пов'язані з установкою і налаштуванням такої програми. Щоб правильно здійснити дану операцію, потрібно дотримуватися певного алгоритму.
Вам знадобиться
  • ПК, програма SС offtimer
Інструкція
1
Програма SС offtimer допоможе в автоматичному виключенні комп'ютера . Перш за все, скачайте дану програму в інтернеті. Офіційного сайту у програми на даний момент немає, і розповсюджується вона абсолютно безкоштовно. Тому її без проблем можна буде знайти. Програма призначена тільки для операційної системи Windows. На такій системі, як Linux вона не буде працювати.
2
Запустіть програму. Вона не вимагає установки. Просто розпакуйте архів в будь-який каталог і двічі клацніть по виконуваного файлу програми. Перед вами з'явиться невелике меню, в якому і будуть налаштовуватися параметри автоматичного вимкнення. У верхньому лівому куті відображається поточний час. Також ви побачите графу "Вимкнути комп'ютер в". Встановіть час, у який комп'ютер повинен автоматично вимкнутися. Налаштування параметра доступна з точністю до годин і хвилин.
3
Натисніть на вкладку "Включити таймер". Програма буде запущена, і по закінченню часу автоматично вимкне комп'ютер. Щоб програма вам не заважала в роботі, натисніть на вкладку "Згорнути". В системному лотку буде відображатися значок програми. При наведенні курсору миші на даний значок буде відображений час, що залишився до автоматичного виключення комп'ютера .
4
Якщо під час автоматичного вимикання у вас будуть запущені якісь програми, програма примусово закриє всі, а інформація не буде збережена. При цьому можуть виникнути різні системні помилки, які згодом можуть порушити всю роботу операційної системи. Тому намагайтеся ставити автоматичне вимикання в програмі тоді, коли всі програми закриті, і інформація збережена.
5
Також варто зауважити, що SС offtimer за 5 секунд до вимикання відображає вікно із зворотним відліком. В даний період часу можливе запобігання вимикання комп'ютера . Більш у вас не виникне труднощів з автоматичним виключенням комп'ютера , так як дана програма може бути налаштована на один день, або на весь тиждень.
Зверніть увагу
Таймер вимикання 3.1 - Маленька програмка назва якої говорить сама за себе. Ви задаєте час, коли потрібно вимкнути комп'ютер і програмка його вимикає. Необхідно не забувати про те, що програма примусово закриває всі відкриті програми, що може привести до втрати даних.
Корисна порада
В цьому уроці ми з Вами розглянемо таку ситуацію, як використовувати комп'ютер як будильник, а точніше кажучи, включення або виключення комп'ютера по таймеру. Кожен початківець користувач стикався з таким питанням, як вимкнути комп'ютер за розкладом? Адже бувають такі ситуації, коли комп'ютер виконує певне завдання, наприклад, скачування з Інтернету важливою для нас інформації, або це може бути запис даних, або які-небудь інші значущі завдання.