Як заплести косу. найпростіша зачіска на собі по етапах.

Якщо ви ніколи заплітати коси не пробували, то спочатку вам необхідно навчитися заплітати найпростішу косу , тому як даний прийом є основою для багатьох інших зачісок. Проста коса сама по собі представляє чудову зачіску - акуратну, зручну, стильну і легку у виконанні. Зачіска у формі коси - це сплетені волосся між собою в довжину.
Інструкція
1
Для початку розчешіть волосся і зберіть їх ззаду в один великий хвіст. Закріпіть його за допомогою обтягнутої гумки.
2
Одержаний хвіст розділіть на три однакові частини. Тримайте ліву пасмо в лівій руці, праву - у правій. При цьому, середня пасмо повинна залишитися вільною.
3
Плетіння коси: Перенесіть ліву пасмо вправо поверх вільної середньої пасма. Тепер ліва пасмо повинна стати "новою" середньої пасмом, відповідно середня - "нової" левой.Среднюю нову пасмо відпустіть і захопіть нову ліву пасмо в ліву руку.Повторіте також етапи з пасмом, яка знаходиться у вас в правій руці.
4
Продовжуйте переплітати поперемінно ліву і праву пасма з середньою пасмом. Потім закріпіть кінець коси обтягнутою гумкою.
5
В кінці і на початку коси можете зав'язати банти з атласної стрічки, які закриють гумки.
6
Селянська косаЗачешіте щіткою волосся з лоба тому. Потім відокремте проділом трикутник, розділіть на три однакові пасма. Середню частину відпустіть, двічі переплетіть звичайним чином. А до пасма, яка лежить зверху, додавайте по черзі то зліва, то справа по пасмочці зовнішніх волосся, при цьому, відокремлюючи їх великим пальцем. Тепер, коли всі бічні пасма волосся вплетені, внизу косу зв'яжіть, при бажанні подогніте.Модний варіант: берете криють волосся, поділяєте їхню на пасма, сильно начешіть знизу, це додасть верхній частині волосся хороший обсяг. На кінці косу закріпіть за бажання бантом або шпилькою. Коротка і широка селянська коса теж буде виглядати добре. Заплітайте підкреслено слабо. Косу на половині довжини подверніте всередину і подколіте. Навколо випустіть тонкі прядки.
7
Проста французька коса є одним з варіантів французької слабо заплетеною коси, вони відрізняються лише першим і заключним етапами. Французьку слабо заплетеною косу досить легко можна виконати початківцям, саме тому спочатку потренуйтеся на заплітання цієї коси, а потім вже можете приступити до більш складних зачіскам.