Як в'язати гачком по журналах.

В'язання гачком - це прекрасне хобі і можливість завжди виглядати модно і ексклюзивно. Мистецтво в'язання з'явилося багато століть тому. Відомо, що в'язати вміли ще давньоєгипетські рукодільниці. Сьогодні існує незліченна безліч візерунків, ескізів, пряжі всіх типів і кольорів веселки ... в'язання займаються багато жінок, і якщо ви хочете опинитися в їх числі - саме час зробити перший крок! І, звичайно ж, найзручніше вчитися в'язати гачком за спеціальними ілюстрованим виданням. Як же в'язати гачком по журналам? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Підберіть відповідні видання. Для того щоб знайти журнали по в'язанню для новачків, варто подивитися тематичні каталоги в мережі Інтернет або відправитися на пошту. З багатого розмаїття тематичної журнальної продукції ви неодмінно підберете для себе щось підходяще. Звертайте увагу на ілюстрації і схеми, представлені в журналах. Це повинні бути яскраві і чіткі картинки і докладні інструкції, створені спеціально для новачків. Найголовніше на першому етапі - зрозуміти основи мистецтва в'язання гачком , найбільш прості елементи - а техніку виконання складних візерунків ви будете відпрацьовувати пізніше.
2
Навчіться правильно тримати гачок. Для того щоб петлі виходили такими, як показано на картинці, слід навчитися вірно тримати гачок в руці. У багатьох журналах для початківців на першій сторінці публікується інструкція з ілюстраціями. Також можна скористатися відеоуроками. Ви дізнаєтеся, що тримають в'язальний гачок між вказівним і великим пальцем, або в долоні, а вістря повинне бути спрямоване трохи вниз.
3
Освойте самі основні елементи. Змінна петля, стовпчики з накидом, стовпчики без накиду. Вчитися, вчитися, і ще раз вчитися! Звичайно ж, не відразу все вийде - але згадайте, як важко ви вчилися писати букви - і як просто і природно це тепер виходить. Коли ви відчуєте, що техніка в'язання стала краще, приступайте до виконання більш складних робіт.