Як клеїти бампер.

Ремонт бампера склеюванням застосовується тоді, коли бампер виготовлений з термореактивних пластмас. Даний спосіб є альтернативою звичної зварюванні. Сучасні технології дозволяють ремонтувати як термопласти, так і реактопласти. Клей для даної процедури є високомолекулярним з'єднанням, і після затвердіння виходить полімерний матеріал.
Інструкція
1
Виберіть клей, який підходить до вашого бамперу. Враховуйте те, що якщо склеюються поверхні згодом забарвлюватимуться і сушитися, то краще купити термореактивний або термопластичний клей. При нагріванні дані типи клею не руйнуються і не змінюють своїх властивостей.
2
Проведіть підготовку поверхні до робіт. З внутрішньої сторони ретельно вимийте бампер, щоб видалити всі забруднення. Обробіть краю ушкодження абразивним кругом, що збільшить площу контакту клею і пластика і міцність з'єднання.
3
Використовуйте спеціальні рідини, які називаються стимуляторами адгезії, якщо пластик важко склеюється або попередня обробка поверхні утруднена. Перевірте рівень підготовки бампера до робіт. Для цього можна нанести краплю 60% розчину етилового спирту. Якщо все гаразд, діаметр плями буде більше 35 мм.
4
Нанесіть самоклеящуюся алюмінієву фольгу з внутрішньої сторони для того, щоб зафіксувати елементи і не допустити витікання клею. Нанесіть клей, намагайтеся, щоб його кількість була оптимальним. Недолік клею призведе до зменшення міцності, а надлишок зробить властивості поверхні і клейового з'єднання різними.
5
Після нанесення почекайте якийсь час. Воно коливається від 10 хвилин до декількох годин. Забезпечте якісну фіксацію поверхонь, що склеюються, щоб запобігти їх зміщення.