Як зробити професійний більярдний стіл.

Любителі розкачати на вихідних більярдні кулі часто навіть не знають про те, що подібний стіл можна зробити самому і заощадити гроші на подальших походах в дорогі клуби, відпочиваючи кожен вечір вдома. Зробити більярдний стіл своїми руками не так складно, як здається на перший погляд.
Інструкція
1
Матеріали, а саме, бруски і рейки придбайте в найближчому магазині будівельних товарів. А вже самі кулі (0,40 см) - в магазинах спорттоваров.На виготовлення вашого стіл а в середньому може піти від 3-х до 5-ти днів при старанності і терпінні. Вас не повинно лякати велику кількість деталей і різноманітність матеріалів. В принципі все може бути зроблено з відходів та без застосування спеціального інструменту. Використовуйте для стіл ешніци ДСП (деревностружкова плита) товщиною 20 - 25 мм, тоді ви спростите собі роботу.
2
Процес виготовлення більярдного стіл аВ процесі зборки ігри проявіть акуратність і неквапливість. Ні в якому разі не використовуйте для роботи деталі з сирого матеріалу, інакше ваша праця коту під хвіст, так як при висиханні матеріал чекає корозія і розсихання, що зовсім зробить товарний вигляд вашого більярдного стіл а лучше.Тщательно перевірте розміри, перш ніж відрізати або закріпити ту чи іншу деталь.
3
Підстава стіл а.Вам знадобляться для цього: поздовжній брусок, що кріплять бруски, поперечні бруски, накладки і виточені або куплені ніжки. Для того, щоб підстава була рівне, перевірте бруски ребром лінійки, СМОП на брусок з торця вздовж ребра. Ребро має бути прямолінійним. Перегляньте так з усіх боків.
4
Тепер ніжки. Змастіть їх клеєм і встановіть за допомогою шурупів в підставу так, щоб за відпилювання кутів під 45 ° ви ніяк не зачепили ніжки.
5
Як вже говорилося, для стіл ешніци краще взяти цільний лист ДСП і підігнати його за розміром до вже зібраному основи вашого більярдного стіл А.І вперед, оголошувати всім «партію»!