Як дізнатися пароль BIOS. Як дізнатися на ноут биос.

Пароль bios (Биос) - це пароль комп'ютера, який зберігається в незалежній пам'яті. Він встановлюється при початковій настройці і легко забувається. На даний момент часу користувачі задають велику кількість питань, які пов'язані з відновленням пароля до BIOS. Щоб здійснити дану операцію, потрібно слідувати за певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, доступ до BIOS
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це скинути всі налаштування "CMOS Setup" в стан за замовчуванням. Налаштування BIOS за замовчуванням (Default) не включають в себе пароля ні на запуск комп'ютера, ні на вхід в утиліту "BIOS Setup". Тому якщо ви не пам'ятаєте пароль BIOS, потрібно його скинути. Тим самим ви обнуліть "CMOS-пам'ять", повернувши початкові налаштування. Раніше для цього використовувалися так звані сервісні (інженерні) паролі, тобто індивідуальні для кожного виробника BIOS. На сьогоднішніх платах ці паролі вже не спрацьовують.
2
Щоб справити скидання "CMOS-пам'яті", потрібно підготувати систему. На вимкненому комп'ютері (мережевий шнур теж вийняти) знайдіть на материнській платі (поруч з батарейкою CMOS-пам'яті) перемикач "Clear CMOS" .Переставьте перемичку (джампер) у другу позицію, і натисніть на кнопку включення комп'ютера. Потім поверніть перемичку на місце та увімкніть комп'ютер.
3
Після включення зайдіть в "BIOS Setup" і перевірте всі налаштування. Якщо перемички "Clear CMOS" на материнській платі немає, потрібно дістати батарейку "CMOS-пам'яті" і почекати деякий час. Далі установки "BIOS Setup" (і пароль) будуть скинуті.
4
На даний момент часу не кожен персональний комп'ютер, або ноутбук обладнаний спеціальним джампером для скидання установок BIOS. Також джампер може бути просто недоступний. Можна скористатися методом очищення BIOS з DOS. Робиться це за допомогою команди "debug". Завантажитеся на комп'ютері в систему DOS. Далі введіть команду "DEBUG -O 70 17 -O 71 17 Q". Після цього система повинна автоматично завантажитися.
5
Якщо у вашому комп'ютері інтегрована система AWARD BIOS, то можна спробувати вводити заводські паролі.Паролі в основному бувають такі: AWARD_SW, TTPTHA, aPAf, HLT, lkwpeter, KDD, j262, ZBAAACA, j322, ZAAADA, Syxz,% шість пpобелов%, Wodj,% дев'ять пpобелов%, ZJAAADC, 01322222, j256,? award, 00000000.