Як увійти в комп'ютер з паролем.

Іноді виникає необхідність зайти в комп'ютер , на якому встановлений пароль. Пароль встановлюється для запобігання несанкціонованого доступу в систему. Для людини, яка не має досвіду у вирішенні подібних проблем, в моральному плані найгірше втратити пароль до свого комп'ютер у. Щоб увійти в комп'ютер з встановленим паролем, потрібно проробити певні операції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Перед тим, як проводити будь-які дії з обходом пароля на операційній системі, перевірте, чи встановлений він. Часто система починає просто запитувати пароль, хоча насправді його ніхто не встановлював. Щоб перевірити, просто натисніть «ENTER». Якщо ви потрапите в систему, то ніякого пароля немає.
2
Якщо все-таки пароль є, то необхідно заходити в комп'ютер з правами адміністратора, так як адміністративний пароль на часто не встановлюється. На комп'ютер е може бути створено багато облікових записів, і на кожну встановлені свої права доступу до системи, а також паролі.
3
Для того щоб використовувати адміністративні права, при завантаженні системи натискайте клавішу «F8». Буває що система не відразу спрацьовує на дану команду, так як клавішу потрібно натискати в певний проміжок часу. Пробуйте доти, поки не з'явиться інтерфейс для вибору профілю.
4
Після цього з'явиться вікно, в яке треба вписати логін і пароль. В поле, де треба вказати логін, пишіть «Адміністратор», а пароль не вказуйте. Тобто поле "Пароль" повинно бути повністю пусте, яке не містить ніяких символів.
5
Натисніть кнопку "Увійти". Система завантажиться, і перед вами з'явиться робочий стіл комп'ютер а. Далі потрібно прибрати всі паролі з системи, які можуть бути запитані при завантаженні операційної системи. Натискаючи "Пуск", виберіть пункт "Панель управління". Щоб було зручно працювати, натисніть на вкладку "Переключення до класичного вигляду". Знайдіть вкладку "облікові записи користувачів".
6
Виберіть потрібного вам користувача, і відключіть введення пароля при вході в операційну систему комп'ютер а. Також ви можете просто змінити пароль, видалити обліковий запис, або повністю змінити вхід користувачів, тобто встановити інші права.