Як зробити балясини.

Балясини - це вертикальні фігурні стовпчики огорожі сходів. Мають відразу кілька призначень: вони служать надійною опорою для перил, оберігають від можливого падіння зі сходів і нарешті, є важливим елементом декору. Балясини можуть виготовлятися з найрізноманітніших матеріалів: металу, каменю, скла, але найпопулярнішими залишаються, звичайно, дерев'яні балясини.
Інструкція
1
Дерево - теплий, живий матеріал, здатний в умілих руках приймати саму несподівану і вигадливу форму. Що треба знати про дерев'яні балясинах? Виготовляються вони з твердих порід дерева, зазвичай на токарному верстаті. Їх товщина, як правило, від 30 до 80 мм. Середня висота балясин - 800-900 мм. Дизайн і форма балясин залежать виключно від вашої фантазії. Отже, як же зробити балясини на сходах?
2
Прорахуйте, на якій відстані один від одного будуть стояти балясини. Для їх установки на прямих ділянках сходів використовуйте підпер.
3
Зашпатлюйте і відразу ж змийте зайву шпаклівку вологою ганчіркою. Прикрутите планки підпер шурупами до підлоги.
4
Прикріпіть балясини шпильками. Шпильки бувають двох видів - дерево-дерево і дерево-метал. Так як товщина шпильки становить 8 мм, отвір під неї необхідно просвердлити діаметром в 7 мм. Закрутіть шпильку, затиснувши її в патрон шуруповерта.
5
Відгородите проріз над сходами, прикрутивши стовп анкером до стіни. Підпер закривають анкер. Балясина прикручується до подперілу. Далі встановіть перила зверху, використовуючи рідкі цвяхи. Проріз над сходами готовий.
6
Прикрутите балясини до східців і натягніть нитку, щоб відзначити кут і викреслити лінію відрізу. Після цього балясина викручується, подрезается і потім вкручується назад.
7
Прикрутите підпер, зверху на них - перила. Покрийте все трьома шарами лаку. Драбина готова!