Як закрити газову трубу.

Оздоблювальні роботи на кухні часто ускладнюються питанням про те, чим закрити газову трубу . Місцезнаходження їх зазвичай буває в різних місцях стін, але рідко в кутах. До того ж, з техніки безпеки, газові труби повинні бути легко доступні для огляду та обслуговування, вентилюватися, тобто в стіну або гіпсокартонну конструкцію їх зашивати не можна.
Інструкція
1
Раціональний спосіб закриття труби. Придбайте чотири панелі, які обклеєні і окрамлени тим же пластиком, який використовується в кухонних меблів або стіновий панелі фартуха кухні.
2
Встановіть дві панелі між верхніми шафками кухні (або газовою колонкою) і стільницею. Прикріпіть на стільницю між боковинами третю панель, що виконує роль дна конструкції. Це необхідно зробити, щоб уникнути підтікання води під дверцята і для того, щоб з'явилася можливість обв'язати шафка внизу плінтусом.
3
При наявності зверху не кухонних шаф або полиць, а газової колонки встановіть в дзеркальному відображенні до нижньої, третьої панелі, додаткову верхню для відділення колонки від внутрішньої частини конструкції.
4
Закріпіть четверту панель петлями на одній з боковин. Встановіть на отриману дверцята ручку, відповідну кухонного гарнітуру.
5
Нестандартний спосіб закриття труби. Придбайте ніжку стола, повністю відповідну кухонних меблів за структурою і кольором. Звичайно, цей спосіб підійде тільки для дерев'яних меблів.
6
Розпустіть ніжку і виберете фрезером середину. У вас вийде короб з пазом для одиночної труби. Насуньте цю конструкцію на трубу - у разі необхідності її швидко і легко зняти.
7
Візуальний спосіб закриття труби. Зачистіть трубу до металевого блиску і покрийте її хромованою фарбою. Цей спосіб підійде, якщо кухня виконана в стилі хай-тек і має багато хромованих деталей в меблів. До того ж при горизонтальному розташуванні труби її можна використовувати як рейлинга для легких кухонного приладдя.
Сховати газову трубу можна кількома способами. Деякі з них зажадають покупки необхідних для цієї мети матеріалів, але можна вибрати і більш простий спосіб: задекорувати трубу за допомогою вже наявної кухонних меблів.
Вам знадобиться
  • - електролобзик
  • - рулетка
  • - олівець
  • - лінійка
Інструкція
1
Газові труби, розташовані на кухні, анітрохи її НЕ прикрашають. Тому господарі вишукують способи маскування цих комунікацій. Найпростіший з них - розмістити в тому місці, де проходять труби, навісну шафу. Але його потрібно трохи перетворити: зробити з внутрішньої сторони отвору. Для цього знадобляться рулетка, олівець, лінійка, електролобзик.
2
Спочатку заміряють положення труб щодо того кута кухні, до якого вони ближче розташовані. Потім потрібно співвіднести цю відстань з шириною шафи і визначити те місце, в якому він буде найбільш вдало виглядати. На задній стінці короби креслять дві лінії, відстань між якими має бути на 1-2 см більше, ніж ширина укриваних комунікацій.
3
На верхній стінці зазначають, якою повинна бути глибина прорізи, тобто, відстань від стінки до найвіддаленішої від неї точки труби. Додають ще 0,5-1 см і креслять лінію, паралельну задній стінці шафи. Потім за допомогою електролобзика випилюють відмічені олівцем полотна деревини, включаючи ділянки поличок. Для того щоб меблі були повністю функціональною, всередині неї можна встановити додаткову стінку, укоротивши з одного боку знімні полички. Або перемістити вже існуючу задню стінку ближче до дверцят.
4
Потім на стінці по обидва боки від комунікацій, на потрібній висоті висвердлюють два отвори, в які встановлюють дерев'яні або пластмасові заглушки. В них вкручують саморізи, на які навішують кухонну шафу. Для цієї роботи буде потрібно дриль або перфоратор, рулетка, лінійка і олівець.
5
Ще один спосіб заховати газові труби - встановити вузький металевий або дерев'яний щит. Це полотно потрібно зміцнити на стіні так, щоб місця з'єднань були непомітні. Бічні щілини, в які будуть видні труби, можна закрити за допомогою штучних плетістих рослин або встановити в них вузькі планки з того ж матеріалу, що і сам щит. Незважаючи на простоту монтажу і невитіюватість маскирующего комунікації полотна, воно може стати вельми вражаючим елементом декору кухні. Щит можна обклеїти шпалерами, зміцнити на ньому гарні кашпо з кімнатними рослинами, оформити його барвистими магнітиками.
6
Якщо немає можливості випилювати і монтувати, можна піти простішим шляхом - використовувати фарбу. Тільки вибрати треба такий колір, який зробив би забарвлені в нього труби якомога більш непомітними. Складніше, якщо на них встановлено лічильник. В цьому випадку фарбування не підійде і потрібно буде звернути увагу на способи укриття газових комунікацій за допомогою тумби, щита або навісного шафи.