Як готувати в духовій шафі.

Запечені в духовій шафі страви смачні, різноманітні і не вимагають постійного контролю, який потрібен, якби ви готували на сковорідці або у фритюрниці. Виготуєте продукти - нарізуєте, шінкуете, відбиваєте, змішуєте, збиваєте, маринуєте і відправляєте їх для запікання в духовку. Саме вона завершить весь чарівний процес готування, просмажити або протомой ваше блюдо рівномірно з усіх боків. Але не варто розслаблятися, у процесу готування в духовій шафі є свої правила.
Інструкція
1
Розігрійте духовку до потрібної температури перед запіканням продуктів. Дуже рідко, наприклад, при використанні керамічного посуду, пічка повинна нагріватися разом з нею, інакше кераміка може лопнути. Розігрів духової шафи також не потрібен і при готуванні запіканок і пирогів. У всіх інших випадках попередній нагрів грубки можна почати, коли ви тільки приступили до підготовки продуктів.
2
Для запікання в духовці підійде практично будь-який посуд (крім пластикової). В грубці готують в горщиках, на сковороді, на деку, в силіконових формах, в чавунних утятніце, в каструлях, в керамічному або скляному посуді, навіть в банках.
3
Намагайтеся при випічці тримати двері духовки закритою. Якщо ваше оглядове віконце забруднилася, очистіть його, щоб спостерігати за процесом приготування. Коли ви відкриваєте двері грубки, ви різко знижуєте температуру всередині неї і створюєте потік повітря. Деякі продукти чутливі до таких перепадів. На рулька в фользі або курки-гриль, ймовірно, не надто позначиться часте відкривання духовки, а ось печиво може готуватися кілька довше, ніж потрібно. А суфле, безе і випічка з тіста напевно осяде тільки через те, що ви різко відкрили дверцята духовки.
4
Перевертайте запікати в духовці продукти. Якщо ви помітите, що зверху, знизу або з будь-якого боки продукти занадто подрумянились, сміливо рухайте їх або міняйте полку, щоб перерозподілити тепло більш рівномірно. В грубці все тепло зазвичай концентрується в середині, тому постарайтеся встановлювати пишу в самий центр духовки і тримати її подалі від нагрівальних елементів.
5
Намагайтеся випікати тільки один лист або лист за один раз. Поставивши велику тацю печива на нижню полицю, ви захистите доступ тепла до верхньої полиці. І там продукти готуватимуться в два рази повільніше. Аромати різних продуктів можуть змішатися і зіпсувати смакові якості «сусіда».
Корисна порада
Не лінуйтеся регулярно мити ваш духову шафу зсередини. Чистий духовка буде працювати набагато краще, ніж брудна. А запах від прилиплих до стінок і підгорає залишків їжі і жиру буде змішуватися з запахом запікати продуктів.