Як поставити вертикальну риску. пряма вертикальна риса символи.

Знак вертикальної риси використовується на деяких розкладках QWERTY-клавіатур на одній клавіші разом зі знаками звичайного і зворотного слеша, а також зі знаком у вигляді двох коротких вертикальних чорт. Для введення цього знака потрібно змінити мову введення на англійську. Але що робити, якщо такий клавіші на клавіатурі немає?
Інструкція
1
Вертикальна риса - один із знаків юнікода, а юникод в Windows, як відомо, зберігається в спеціальній таблиці сімволов.Для запуску таблиці символів виберіть меню «Пуск» і зайдіть під "Всі програми", далі папка «Стандартні». В папці «Стандартні» виберіть категорію програм «Службові» і запустіть ярлик «Таблиця символів».
2
Ви побачите на екрані додаток у вигляді невеликої таблиці, яке береже в собі всілякі друковані символи і знаки. У самому верхньому випадаючому меню «Шрифт» виберіть "Arial". Цей тип шрифту може відображати всі представлені в юникоде сімволи.В поле додаткових параметрів під таблицею в випадаючому списку виберіть «Набір символів» - «Юникод». Якщо ці параметри не активні, поставте галочку навпроти опції «Додаткові параметри» під табліцей.Ніже, в поле «Угрупування», під таблицею символів, встановіть значення «Діапазони Юнікоду».
3
Поруч з вікном додатка з'явиться ще одне невелике спливаюче вікно «Угрупування». В цьому вікні відображені угруповання символів з їх застосування. Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Звичайна пунктуація» (другий пункт зверху), щоб відобразити в таблиці пунктуаційні знаки, використовувані при друку і на листі. Серед них є слеші і вертикальна риса.
4
Тепер в таблиці символів відображаються значки зі звичайної пунктуації Юникода, серед яких ви зможете знайти знак вертикальної риси. Цей символ знаходиться в другому ряду зверху, третій зліва. Цей символ в юникоде називається "Vertical line" і має присвоєний код "U + 007C" .Левой кнопкою миші клацнути на комірці з даними знаком два рази, і вертикальна риса з'явиться в поле для копіювання, трохи нижче таблиці. Щоб скопіювати знак в буфер обміну, натисніть кнопку "Копіювати". Тепер ви зможете ставити вертикальну риску в будь-яких документах.