Як виправити баг.

Виправляти системні помилки потрібно різними способами. Поява помилки може бути викликано конфліктом програмного забезпечення, довго не обновлюваним софтом, або ж ви просто дуже багато часу не проводили діагностику (яку, для коректної роботи операційної системи, рекомендовано проводити регулярно).
Інструкція
1
Перевірку можливих помилок і виправлення нинішніх краще починати зі стандартних засобів, що входять в комплектацію операційної системи. Спочатку краще зробити швидку перевірку на помилки за допомогою стандартного інструменту «перевірка диска на наявність помилок». Якщо у вас встановлена операційна система Windows, то ініціалізувати перевірку можна таким чином: натиснути правою кнопкою мишки на диск з встановленою операційною системою, потім натиснути «свойства», потім вибрати вкладку «сервіс», після чого натиснути на пункт «перевірка томи на помилки» . Перевірка не займе багато часу, і іноді може вирішити серйозні неполадки системи. Однак обмежуватися лише цією перевіркою не варто.
2
До стандартних засобів перевірки системи на наявність помилок можна також віднести дефрагментацію диска. Запустити програму дефрагментації можна так: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска. Дана перевірка дуже корисна для жорсткого диска, вона часто виправляє деякі неполадки роботи. Тому бажано проводити подібну перевірку регулярно (бажано раз на півроку).
3
Досить часто з'являється системна помилка по причині того, що довгий час не оновлювалася операційна система. Особливо це стосується Windows XP. Справа в тому, що користувачі далеко не завжди встановлюють останню версію Service Pack. Але деякі сучасні програми вимагають обов'язкової її установки. Тому іноді додатки не запускаються саме з цієї причини. Однак, за відсутності діагностичних повідомлень, і користувач не знає в чому справа. Тому, щоб заздалегідь уникнути системних помилок, потрібно оновити Windows XP до Service Pack 3.
4
Частою причиною системних помилок буває конфлікт програмного забезпечення. Наприклад, при одночасній установці декількох антивірусних пакетів. Теж саме стосується і багатьох інших програм. Вони, виконуючи одні і ті ж функції, можуть вступати в конфлікти. Тому, щоб уникнути подібної ситуації, потрібно або видалити одну з подібних програм, або виключити її запуск (наприклад, прибрати зі списку автозавантаження).