Як залити фото на Radical. Як через радикал залити фото.

Популярний сервіс Radical використовується для завантаження і зберігання в мережі інтернет графічного контенту - файлів, що містять фотографії та інші зображення. Причому, забезпечуючи збереження завантажених файлів, Radical генерує посилання і коди різного виду для представлення даних зображень на інших сайтах. За вставленим посиланнях завантажене фото можуть переглянути всі охочі користувачі мережі інтернет. Фотохостинг дає можливість одночасної заливки відразу декількох файлів. За допомогою спеціальних посилань фото, завантажене на сервер, можна уявити, як в полноразмерном режимі, так і в форматі «прев'ю».
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку сервісу Radical за адресою http://www.radikal.ru. Через кілька секунд завантажиться сторінка фотохостингу. Вгорі сторінки відображається меню сервісу.
2
Якщо вам потрібно завантажити одне фото на хостинг, виберіть в меню сторінки пункт "Головна". На сторінці будуть відображені елементи, що дозволяють встановити різні параметри завантажуваного зображення. Виберіть фото на своєму комп'ютері. Для цього натисніть кнопку «Огляд ...» вгорі сторінки. Вкажіть в діалоговому вікні шлях до файлу і сам файл, що містить фотографію. Натисніть у вікні кнопку «Відкрити». Повне розташування файлу відобразиться у відповідному полі на сторінці сервісу Radical.
3
За допомогою елементів на сторінці хостингу задайте необхідні вам параметри закачки зображення на сервіс з урахуванням різних характеристик. Багато сайтів встановлюють максимальний розмір для розміщуваних картинок. Поставте параметри стиснення фото, оптимізацію, поворот фото щодо осі, розмір створюваної превью-фото та інші характеристики за допомогою установки прапорців у відповідних елементах сторінки.
4
Залийте обрану фотографію на хостинг натисканням кнопки «Завантажити». На сторінці з'явиться зменшена копія вашої фотографії . Також сервіс згенерує і представить на сторінці посилання і коди для вставки даного зображення на будь-якому сайті чи форумі.
5
Для завантаження на Radical одночасно декілька фотозображень виберіть в меню сервісу пункт «мультизагрузка». Потім вкажіть всі потрібні файли з фото, натиснувши кнопку «Вибрати файли». У діалоговому вікні вибору виділяйте файли в папці їх розміщення, по черзі вказуючи мишкою кожен з одночасно натиснутою клавішею «Shift» або «Ctrl». Натисніть у вікні кнопку "Відкрити" і всі вибрані файли відобразяться на сторінці сервісу Radical.
6
Закачайте вибрані фото на хостинг. Для цього натисніть на сторінці сервісу кнопку «Завантажити на сервер». Після чого фотографії будуть залиті на Radical, а у вкладці «Посилання» будуть розміщені всі можливі коди і посилання на зображення.
При спілкуванні на форумі іноді виникає гостре бажання посилити враження від написаних слів за допомогою доречного графічного зображення. В цьому нескладному справі може допомогти сайт завантаження картинок radical.ru.
Інструкція
1
Введіть в адресному рядку браузера www.radikal.ru і натисніть Enter на клавіатурі. За замовчуванням ви потрапите на вкладку "Головна". Якщо потрібна картинка розташована на вашому комп'ютері, клікніть по кнопці «С комп'ютера», потім натисніть «Огляд», вкажіть шлях до потрібної картинці і клікніть «Відкрити». Якщо картинка знаходиться в мережі, клікніть «З інтернету» і помістіть необхідний лінк (посилання) в поле «Вкажіть посилання на зображення в Інтернеті (URL)». Тепер ви можете змінити параметри завантажуваного зображення: розширення, нахил, якість, розмір превью. Крім того, тут же ви можете зробити напис як на самій картинці, так і на превью. Закінчивши, натисніть «Завантажити», почекайте трохи, а потім використовуйте необхідну із запропонованих посилань.
2
Щоб завантажити відразу кілька зображень, ви можете скористатися функцією «мультизагрузка». Щоб отримати до неї доступ, клікніть по вкладці з відповідною назвою. Врахуйте, система радить завантажувати не більше десяти картинок одночасно. Натисніть на кнопку «Вибрати файли», вкажіть шлях до картинок і клікніть «Відкрити». Тепер ви можете поміняти параметри завантажуються зображень. Щоб надати однакові значення відразу декільком файлам, спочатку виділіть ці картинки, а потім змініть значення в однієї з них. Закінчивши, натисніть «Завантажити на сервер». Відкриється вкладка «Посилання», в якій будуть знаходитися посилання на завантажені фотографії.
3
Функції «ГЕО Координати» (прив'язка зображення до певного регіону), «Помістити в альбом», «Розмістити в галереї» і «Коментар» стануть доступні тільки після реєстрації. Щоб почати реєстрацію, натисніть на відповідну кнопку в лівому верхньому кутку сторінки. Вкажіть логін, пароль, адреса електронної пошти, введіть контрольний код і натисніть на «Реєстрація». Всі раніше заблоковані функції стануть доступні без підтвердження аккаунта в системі Radical.