Як прикрасити кімнату підлітка. Як прикрасити свою кімнату.

При оформленні кімнати для підлітка найкраще використовувати методи мінімалізму, комфортності і функціональності. Найголовніше - надати в житловому приміщенні для підлітка основні елементи, а декоруванням хай він займається сам.
Вам знадобиться
  • Зручні меблі, фантазія.
Інструкція
1
В кімнаті для підлітка обов'язково має бути достатньо місця для книг, одягу. Також необхідно подбати про робочій зоні зі столом і комп'ютером, спальному місці і просторі для можливих гостей.
2
Важливо правильно організувати всі елементи і меблі в просторі для своєї дитини. Робоча зона повинна мати хороше освітлення і зручні меблі. Для спального місця краще використовувати стаціонарну ліжко з ортопедичним матрацом, яка забезпечить підлітку здоровий і міцний сон.
3
Наповнення інтер'єру потрібно залишити на розсуд своїй дитині. Картини, плакати з кумирами, книги, сувеніри - нехай все це підліток розставить і розвісить на свій розсуд. Ні в якому разі не варто критикувати смаки та уподобання дитини - нехай він прикрашає кімнату так, як сам хоче.
4
Якщо дитина хоче зробити кімнату в темному готичному стилі, то не варто лякатися. Краще допоможіть йому в оформленні. Адже можна оформити інтер'єр у вигляді старовинного замку. Атмосферу середньовіччя можна створити, використовуючи натуральний камінь і ковані вироби.
5
Якщо ж дитина любить подорожі і природу, то можна оформити інтер'єр кімнати в стилі сафарі. Але такий стиль підійде тільки для добре освітлюваних кімнат, інакше кольори не будуть виглядати яскраво і насичено.
6
Самим зручним і простим способом оформлення кімнати для підлітка , є використання безкаркасних меблів. Крісло-боб, яке має грушоподібної форми, буде дуже цікавою і зручними меблями для підростаючого дитини. Дуже важливо не забувати давати можливість дитині самій фантазувати і втілювати свої ідеї в реальність.
Корисна порада
При оформленні кімнати для підлітка, необхідно враховувати важливі елементи функціональності і стилю. Також не варто забувати і про думку своєї дитини.