Як відкрити точку продажів. відкрити точку з продажу меблів інструкція.

Якщо ви відчуваєте, що вже дозріли для того, щоб відкрити власну справу, а зокрема, щоб відкрити свою точку продажів, скажімо, на ринку, всі прапори вам в руки.
Вам знадобиться
  • Ділові зв'язки з одним або кількома постачальниками
  • Право використовувати для своєї торгівлі місце на ринку
  • Вогнегасник, протипожежна інструкція та табличка з установчої інформацією
  • Реалізатор для постійної роботи на точці
Інструкція
1
Визначтеся з профілем товару, яким ви будете торгувати. Варто продавати тільки ту продукцію, яку ви можете постійно отримувати у великих кількостях за мінімальною ціною. Відкриття торговельної точки на ринку часто буде доцільно, тільки якщо ви вже маєте можливість працювати з декількома постачальниками саме на таких умовах.
2
Придбайте або орендуйте місце для вашої торгової точки. Чим ближче місце виявиться до центрального проходу ринку, тим краще - зупинятися будуть і йдуть мимо, а не тільки ті, хто цілеспрямовано розшукує ваш товар. Платити щомісяця за оренду торгової точки невигідно. Тим не менше, краще купувати місце тільки після того, як ви переконаєтеся, що товар з неї добре «йде».
3
Подбайте про те, щоб ваша точка продажів відповідала тим вимогам, які до неї пред'являє адміністрація ринку. Перш за все, це наявність вогнегасника та легко доступною інструкції з протипожежної безпеки. Крім того, бажано «оснастити» місце табличкою з вашими даними - номером свідоцтва про реєстрацію індивідуального підприємця.
4
Знайдіть реалізатора, якому ви б могли довірити роботу на вашій торговій точці. Трудовий договір та інші документи продавця або їх копії повинні зберігатися в адміністрації ринку. Для дотримання формальних вимог обов'язкова також довідка про недавнє медичному обстеженні реалізатора.
Корисна порада
Якщо торгівля на вашій точці продажів йде неважливо, спробуйте «переїхати» в іншу частину ринку - справи можуть налагодитися мгновенно.Ізбегайте торгувати дорогими речами. Такий товар, як правило, виключає можливість великої націнки і на контингент ринкового покупця не розрахований.
Щоб відкрити успішну точку з продажу шаурми, необхідно правильно вибрати місце. Якщо тут допустити помилку, на рівень беззбитковості бізнес буде вивести вкрай складно. Бажано, щоб приміщення розташовувалося на перетині пішохідних вулиць. як варіант - магістралей з можливістю зупинитися і перекусити, або у метро.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - дозвільна документація;
  • - обладнання;
  • - продукти;
  • - персонал.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Не варто думати, що шаурма - це не повноцінний общепит і його можна запустити без попередніх підрахунків. Звести в єдиний документ слід всі витрати, необхідні для початку продажів; змінні і постійні витрати; очікуваний прибуток. Виходячи з цих даних, ви зможете визначити рентабельність майбутнього проекту. Також в бізнес-плані опишіть «фотографію» робочого дня. Іншими словами, розкладіть по поличках виробничий процес, що починається від приходу працівників і запуску технологічного обладнання. Згодом це значно полегшить інструктаж персоналу. Продумайте і включіть в бізнес-план програми лояльності, розраховані на залучення постійних покупців. Пам'ятайте, що нічого з такою силою не прив'язує їх до точки, як якісний продукт і вигода, що виражається, наприклад, в накопичувальних знижках.
2
Виберіть місце, де буде розташовуватися ваш кіоск. Як варіант - візьміть в оренду стаціонарне приміщення. Вирішивши основні проблеми, приступайте до оснащення. Спочатку продумайте технологічний процес і спантеличте прокладкою інженерних комунікацій. Потім закупите обладнання. У деяких випадках його можна придбати в лізинг. Пройшовши підготовчий етап, запросіть наглядові органи для отримання дозвільної документації.
3
Продумайте асортимент. Вирішіть, які види шаурми плануєте продавати, що входитиме в них, де все це закуповувати. Якщо у вас одна точка, таке порівняно невелика кількість продуктів постачальники везуть неохоче, тому оберіть найближчий до вас дрібнооптовий ринок, поїдьте туди, вивчіть їх пропозиції та ціни. Коли точок з продажу шаурми відразу відкривається декілька, можна подумати і про централізованому постачанні. Окреме слово - меню. Крім основного продукту ви можете запропонувати потенційним покупцям салати, а також холодні і гарячі напої. Найлогічніше ввести в меню пиво, воду - газовану і не газовану, томатний і фруктовий сік, бульйон, чай, кава. Салати ж повинні бути максимально прості у виробництві і мати невисоку собівартість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FHko2EQRhZA