Як видалити драйвери з реєстру. видалення драйвера через реєстр.

Драйверами на комп'ютері називаються програми, які служать для забезпечення правильного взаємодії операційної системи з тим чи іншим підключається пристроєм. Саме старі версії драйверів "засмічують" операційну систему. Це може привести до некоректної її роботі або ж до повного краху. Саме тому періодично варто перевіряти реєстр на наявність старих драйверів.
Вам знадобиться
  • Впевнене користування персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Найпростіший і доступний в наш час спосіб - чистка реєстру за допомогою спеціально призначеної для цього утиліти. Прикладом такої програми є "Driver Sweeper" .Данна програма дозволяє легко виявити і видалити застарілі драйвера. Крім цього, дана утиліта допоможе вам встановити нові версії драйверов.Етот спосіб чистки реєстру є найбільш безпечним, так як програма автоматично пропонує вам зробити резервні копії драйверів, що дозволить в майбутньому без проблем їх відновити.
2
Існує ще й, так званий, "дідівський" спосіб - чистка реєстру вручну. Являє собою більш складний і вельми небезпечний процес. Для його здійснення необхідно знати назву драйвера.Названіе драйвера можна дізнатися наступним чином: - Клацнути правою кнопкою миші по рядку пристрою, для якого необхідно видалити драйвер; - В випливаючим меню вибрати рядок "Властивості"; - У вікні, вибрати вкладку "Драйвер"; - Далі клацнути по кнопці "Відомості ..."; - Коли відкриється окремо вікні будуть показані відомості про драйвери для цього пристрою. Необхідно записати лише назва самого драйвера, яке розташоване в кінці адресного рядка файла-драйвера (наприклад, disk.sys) .Після того, як ви дізналися назву драйвера, необхідно викликати реєстр. Зробити це можна, виконавши наступні операції: - Викликати з меню "Пуск" командний рядок (кнопка "Виконати ..."); - У командному рядку прописати "regedit" і натиснути "Enter" .У розпочатому реєстрі необхідно натиснути клавіші "Ctrl + F "або викликати" Пошук "з вкладки" Виправлення "верхнього меню.В рядку пошуку ввести назву драйвера і натиснути" Enter ".Найденний файл або рядок необхідно видалити, натиснувши кнопку" Delete "на клавіатурі, або, вибравши рядок" Видалити " в контекстному меню.Продолжіть пошук можна натисканням кнопки F3 на клавіатурі.
Зверніть увагу
Чистка реєстру - вкрай небезпечний процес, тому не варто братися за нього, не маючи повної впевненості в своїх діях.
Корисна порада
Крім Driver Sweeper існує ще безліч подібних програм для очищення реєстру, але не всі вони перевірені часом і мають свої недоліки.