Як розгорнути додаток.

В процесі роботи з комп'ютером періодично доводиться згортати ті чи інші програми на панель задач або в системний лоток (трей). Для відновлення програми із згорнутого режиму існує кілька способів, які викладені нижче.
Вам знадобиться
  • Початкові навички поводження з персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Самий "звичний" і примітивний спосіб: - викликати Панель Завдань (при індивідуальних налаштуваннях панель задач автоматично ховається, тому для її відображення необхідно опустити курсор миші повністю вниз); - у списку виконуваних програм знайти потрібну і клацнути по ній лівою кнопкою миші; - також можна клацнути по потрібної програмі правою кнопкою миші і в меню вибрати рядок "Відновити" або "Розгорнути" (залежить від операційної системи і файла).
2
Другий спосіб є бистрим.Для його здійснення необхідно натиснути клавіші "Alt + Tab" на клавіатурі (при цьому клавішу "Alt" необхідно утримувати постійно). Після цього на екрані з'явиться вікно зі списком усіх запущених програм. У ньому, утримуючи далі "Alt", але міняючи обрану програму клавішею "Tab", необхідно зупинити свій вибір на потрібному ярлику. Обрана програма розгорнеться.
3
Третій спосіб не зовсім зручний, тому використовується вкрай редко.Для його здійснення необхідно: - викликати "Диспетчер Завдань". Зробити це можна, клацнувши правою кнопкою миші по панелі задач, і вибравши рядок "Диспетчер Завдань". Також можна просто натиснути клавіші "Ctrl + Alt + Delete" на клавіатуре.- на вкладці "Програми" вибрати в списку запущених програм потрібну і клацнути по ній правою кнопкою миші.- У меню, потрібно вибрати рядок "Розгорнути".