Як обробити свинину. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Свинина, як і будь-який інший продукт, має свої секрети і особливості в приготуванні. У наш час існує дуже багато кулінарних рецептів з цього м'яса. Перш ніж приступати до приготування, свинину необхідно обробити на шматочки, так як при цьому м'ясо добре прожаритися.
Вам знадобиться
    • Два кухонних ножа: звичайний і для рубки м'яса з широким лезом.
Інструкція
1
Масивним ножем для рубки кісток розрубите свинину по хрящам, що перебувають між хребцями, розділяючи хребет на сегменти. Зробивши надруби на всьому протязі хребта, рухайтеся далі.
2
Звичайним кухонним ножем з легкістю розділіть четвертину навпіл. В районі передостаннього або останнього надруби м'якоть наріжте разом зі шкурою.
3
Розріжте м'ясо до упору в кістку, потім візьміть ніж, призначений для рубки кісток, і розрубати з його допомогою основну кістку. В результаті виходять дві частини: окіст і реберця.
4
Обробити окіст нескладно. Проведіть звичайним кухонним ножем в будь-якому місці зверху донизу, після чого окіст розкрийте вздовж кістки подібно книзі. Тепер залишається розрізати м'ясо на шматки потрібного розміру, акуратно при цьому відділяючи за допомогою кухонного ножа шкуру від м'яса. Кожен шматок окремо оберніть харчовою плівкою.
5
Потім приступайте до оброблення реберець. Відріжте звичайним кухонним ножем від основної реберної маси частина живота. Цю частину туші свині називають рулькой.
6
Обробити ребра на окремі реберця. М'ясо ріжте, починаючи від хребта, (в місці надруби) до кінця уздовж ребра. В результаті отримаєте апетитні реберця, які прекрасно підходять для обсмажування і служать відмінним доповненням до пива.
7
Потім відокремте разделанную рульку, ребра і інші м'ясні шматки від шкури. При цьому кількість відходів від чверті туші в цілому мінімально. Близько 10% (шкура з тонким підшкірним шаром жиру).
8
Наступний і заключний етап - упаковка разделанной свинини в поліетиленову харчову плівку. Кожен шматок м'яса щільно загорніть в плівку і потім помістіть в морозилку. Це найоптимальніший варіант, оскільки правильно заморожена розібраний свинина прекрасно зберігається протягом півроку.
9
З однієї чверті свинячої туші виходить 20-25 м'ясних шматочків. Швидкозаморожені шматочки зберігаються в морозильній камері об'ємом близько 20 л і в міру потреби використовуються для приготування різних страв. В процесі швидкої одноразової заморозки зберігаються всі поживні речовини, що містяться в м'ясі.