Як видалити фото з айфона. видалити всі на айфоні.

Айфоном в наші дні нікого не здивуєш. За кілька років з недоступного простому смертному комунікатора він перетворився в популярний засіб спілкування і самоорганізації. Кожна фотографія, знята на айфон, прикріплюється до конкретного адресою. Ви можете згадувати, які місця відвідали, дивлячись не тільки на зображення, але і на карту. Однак не всі фотографії виявляються вдалими, а деякі просто набридають.
Інструкція
1
Видалити фото з айфона можна двома способами. Для цього знайдіть на робочому столі іконку з соняшником - це ваші фотографії. Натисніть на неї, і вам відкриється список ваших альбомів. Якщо ви не створювали альбоми, всі ваші фотографії за замовчуванням зберігаються в папці «Фотоплівка».
2
Відкрийте потрібну вам папку. Виберіть фото, яке необхідно видалити з айфона, і натисніть на нього. Або почніть перегляд фотографій і зупиніться на тій, яку потрібно видалити. Потім, у правому нижньому куті знайдіть значок, який зображає сміттєвий бак (він знаходиться на спливаючій панелі). Якщо на фото немає ніяких панелей, Доторкніться - панель з'явиться.
3
Для видалення фото натисніть на цей «сміттєвий бак». Далі зробіть вибір - видалити фотографію або скасувати операцію. Кнопка «Видалити» виділена червоним кольором.
4
Другий спосіб зручний, якщо вам треба видалити відразу кілька фотографій. Зайдіть в ваші фотографії і виберіть альбом. Потім у правому верхньому куті натисніть на стрілку. Нагорі з'явиться напис «Вибір фотографій». Тепер ви можете вибрати кілька фотографій, щоб видалити їх з айфона одночасно.
5
Для того щоб вибрати фото, натисніть на нього. На зображенні з'явиться червона галочка, а саме воно зблідне. Щоб зняти виділення, натисніть на фото ще раз. Якщо ви хочете видалити всі фотографії, натисніть на крайнє зображення і утримуйте палець пару секунд. Потім рухайте палець по екрану, захоплюючи все фотографії.
6
Будьте уважні при виборі фотографій другим способом - ви зможете побачити фото тільки в режимі попереднього. Рекомендується заздалегідь переглянути всі зображення в альбомі і тільки потім приступати до видалення.
7
Після того як потрібні фотографії вибрані, натисніть кнопку «Видалити» (червоного кольору у правому нижньому куті). Далі підтвердіть свій вибір або скасуйте операцію. Щоб вийти назад в режим перегляду фотографій (в альбом), натисніть кнопку «Скасувати» у правому верхньому кутку.
Зверніть увагу
В айфоні немає так званого кошика, тому відновити вилучені фотографії не вийде.
Корисна порада
Переконайтеся, що ті фотографії, які ви збираєтеся видалити з айфона, перенесені на комп'ютер або дійсно вам не потрібні.