Як лікувати забій ребра. Забій ребер лікування.

Удари виникають від ударів тупим предметом. Механізм пошкодження може бути різним - падіння або удар. Супроводжується травма крововиливами в глубжележащие тканини. Для зменшення гематоми в перші години після забиття необхідно робити холодові примочки і забезпечити спокій. Деякий час по тому треба накласти пов'язку, що давить. Щоб забій швидше зажив, необхідно приймати протизапальні і регенеруючі тканину препарати лікарських трав і робити з них компреси або примочки.
Вам знадобиться
  • - квітки календули;
  • - коріння цикорію;
  • - герань криваво-червона;
  • - порошок міді.
Інструкція
1
Квіти календули мають прекрасним протизапальну дію і роблять на забиті тканини регенеративну дію. Візьміть столову ложку квіток календули і заваріть двома склянками окропу. Через дві години процідіть і приймайте по півсклянки 4 рази на день. Цим же настоєм намочіть бавовняну серветку і прикладайте на забите місце на ніч, наклавши поверх примочки тугу пов'язку.
2
Настоянка коренів цикорію володіє найсильнішим знеболюючим, протизапальним і регенерує. Для її приготування візьміть 100 грамів коренів цикорію, подрібніть їх і залийте півлітра горілки або 50% спиртом. Настоюйте 2 тижні і застосовуйте для змащування забитих поверхонь.
3
Відвар з герані криваво-червоною також володіє сильним протизапальним і регенерує властивістю. Візьміть одну столову ложку трави, залийте склянкою окропу і варіть 5 хвилин на слабкому вогні. Потім процідіть, змочіть серветку в відварі і застосовуйте у вигляді компресу на забите місце.
4
Народна медицина рекомендує прийом порошку міді для якнайшвидшого загоєння сильних ударів і при переломах. Візьміть мідну пластину і напильником сточите її в порошок. Приймайте 3 рази на день на кінчику ножа (1 грам), змішавши з ложкою сметани, на голодний шлунок. Курс лікування - 2-3 тижні.
Зверніть увагу
Слід знати, що забій ребер може супроводжуватися також і забоєм внутрішніх органів, тому за наданням першої медичної допомоги необхідно звернутися в лікувальний заклад.
Корисна порада
Для якнайшвидшого одужання приймайте настій шипшини, обліпихи, муміє.