Як повернути кнопку пуск.

Кнопка « Пуск » в ОС Windows призначена для доступу до головного меню системи. В результаті помилкових маніпуляцій користувача з елементами робочого стола або збою операційної системи ця кнопка може просто зникнути разом з панеллю задач.
Інструкція
1
Натисніть кнопку WIN на клавіатурі. Якщо меню кнопки « Пуск » розкриється, то це означатиме, що вам пощастило - причина всього лише в неправильному позиціонуванні панелі задач, а разом з нею і кнопки « Пуск ». Якщо самої кнопки ви не бачите і при розкритому головному меню, то знайдіть вузьку смужку в одного з країв екрану. Це і буде зменшена до висоти в кілька піксел панель задач. За допомогою курсору і лівої кнопки мишки розтягніть її до потрібних размеров.Еслі же при натисканні клавіші WIN разом з головним меню з'являється і кнопка « Пуск », то клацніть її правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть рядок « Властивості ». У розкрився вікні налаштувань зніміть позначку у написі «Автоматично приховувати панель завдань» і натисніть «OK» .Якщо натискання WIN не викликає появи головного меню і до того ж на робочому столі немає жодного ярлика, то це серйозніша проблема. Мабуть, не працює провідник Windows, який забезпечує нормальне функціонування графічного інтерфейсу системи. В цьому випадку переходите до другого кроку.
2
Натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete, щоб відкрити «Диспетчер завдань». Він потрібен для запуску Провідника Windows.
3
Клацніть кнопку «Нова задача» на вкладці «Додатки» диспетчера задач, щоб відкрити діалог «Створити нову задачу».
4
Наберіть explorer в поле введення і натисніть кнопку "ОК". Ця команда запускає Провідник Windows. Він повинен відновити функціонування панелі задач разом з розміщеною на ній кнопкою « Пуск ».
5
Переконайтеся, що кнопка « Пуск » працює нормально. Якщо це не так, знову відкрийте диспетчер задач (CTRL + ALT + Delete), перейдіть на вкладку «Процеси» і пошукайте в колонці "Ім'я образу» процес з назвою Explorer. Якщо знайдете, то, можливо, Провідник «завис» і його слід примусового закрити - клацніть цей рядок мишкою і натисніть кнопку «Завершити процес». Потім поверніться на вкладку «Додатки» і повторіть кроки 3 і 4.
6
Переконайтеся, що нормальне функціонування панелі задач і кнопки « Пуск » відновилося. Якщо цього не сталося, то, мабуть, виконуваний файл explorer.exe зіпсований, або замінений в результаті вірусної атаки на ваш комп'ютер. Якщо антивірусний захист не змогла впоратися з нею самостійно, то краще звернутися в службу підтримки її виробника або на спеціалізовані веб-ресурси. Допомогти ідентифікувати і ліквідувати вірус і наслідки його діяльності вам можуть, наприклад, в спеціально для цього створеному розділі форуму http://virusinfo.info/forumdisplay.php?f=46.