Як зробити стрибаючу жабу з паперу. Як зробити жабу в стилі Аріго.

Мистецтво орігамі, тобто складання фігур з паперу , з'явилося в перших століттях нашої ери в Китаї. Сьогодні вміння робити фігурки з квадратних аркушів білого або кольорового паперу стає все більш популярним захопленням як серед дітей, так і у дорослих. Одна з моделей, яку можна сконструювати в цій техніці, - жаба, здатна стрибати, як жива.
Вам знадобиться
  • Квадратний аркуш паперу.
Інструкція
1
Для орігамі використовуйте тільки квадратний аркуш паперу . Будь-які інші форми є відходженням від класичного мистецтва. Крім того, форма квадрата передбачає непорушність, стан спокою і гармонії. Саме тому спочатку китайські, а потім і японські мудреці обрали її за основу. Клей, ножиці, надриви і надрізи також виключені, оскільки порушують цілісність і самодостатність як форми, так і процесу.
2
Складіть лист двічі по діагоналях, щоразу розгинаючи назад. Лінії згину повинні бути добре видно, по ним ви будете орієнтуватися надалі.
3
Складіть квадрат навпіл, щоб вийшов прямокутник. Розташуйте його широкої роздвоєною частиною донизу.
4
Вогне всередину бічні кути. В результаті зовні вийде тупоугольние трикутник, а всередині - два зигзага або лежачих букви «м», розташованих в дзеркальній симетрії один до одного.
5
Загніть верхні кути до середини, спочатку правий, потім лівий. Вийде перевернутий кристал на трикутнику.
6
Зігніть щойно загнуті кути навпіл в зворотному напрямку. Переверніть фігуру.
7
Загніть нижні кути трикутника до центру, щоб вийшов квадрат або ромб. Потім у тому ж напрямку загніть бічні кути ще раз, знову до середини.
8
Загніть вниз нижню (найближчу до себе) половину фігури. Потім половину від щойно загнутої частини відігніть в зворотному напрямку.
9
Жаба готова. Щоб вона стрибнула, притисніть її задню частину (найближчу до вас) до землі і різко відпустіть.