Як лікувати трійчастий нерв. Трійчастий нерв особи лікування.

Запалення чи невралгія трійчастого нерва трапляється нечасто, але якщо вже така неприємність відбувається, то людина відчуває нестерпні болі. Лікувати запалення трійчастого нерва можна як медікаметознимі методами, так і народними засобами. Але найкраще діяти комплексно і паралельно застосовувати всі засоби.
Інструкція
1
Симптоми цього неприємного захворювання можна знизити за допомогою таких ліків. яккарбамазепін або його аналогів - тегретола іфінлепсіна. Вони впливають на головний мозок. Приймайте дані препарати за призначенням лікаря, починайте з 0,1 грама вранці і ввечері. Потім (погоджуючи свої дії з доктором) поступово збільшуйте дозу - максимально до 1,2 грама в день. Лікування може тривати 1-2 місяці.
2
Ізмельчіте10 зубчиків часнику, залийте їх 1 склянкою горілки і настоюйте протягом 7-10 днів. Отриманим засобом натирайте щоку, зону за вухом, область очі, підборіддя і ясна. Робити це треба через кожну годину, при цьому тримати всю область трійчастого нерва в теплі. Зазвичай для зняття симптомів хвороби потрібно 0,5 -1 літрів настою. Паралельно прикладайте на ніч до хворих місць листя герані - під теплий компрес, а вранці змащуйте їх маслом.
3
Зваріть круто яйце, розріжте його навпіл, прикладайте гарячі половинки до самого хворого місця. Біль має заспокоїтися, коли яйце охолоне. Замість яйця можна використовувати загорнуту в тканину розжарену на сковороді гречку.
4
Знаменита Ванга пропонувала такий спосіб боротьби з невралгією трійчастого нерва : розжарите на вогні голку і злегка торкайтеся кінчиком до обличчя, щоб відчувати поколювання. Спочатку треба колоти здорову частину, потім - хвору.
5
Заваріть замість чаю лікарську ромашку в пропорції 1 чайну ложку сировини на склянку окропу. Кілька разів на день (не менше 3-4) набирайте в рот такий гарячий чай і тримайте його всередині якомога довше.
6
На ніч робіть компрес з настоєм кореня алтея. Залийте 4 чайні ложки сировини склянкою води кімнатної температури, на¬стаівайте 8-12 годин. Змочіть у настої марлю, покладіть її на хвору область особи в декілька шарів, потім накладіть зверху пергаментний папір або поліетилен, зав'яжіть теплим шарфом. Тримати компрес треба 1-2 години, потім зняти, голову закутати в тепло і лягти спати.
Зверніть увагу
Як лікувати невралгію трійчастого нерва? Біль зазвичай сильна, що пронизує, пульсуюча, стріляючий. Біль тривалістю 10-30 секунд. Після закінчення періоду загострення болю можуть не турбувати людину протягом тижнів або декількох місяців, а потім напади починаються знову. Як лікувати невралгію трійчастого нерва?
Корисна порада
А в зв'язку з серйозністю захворювання і популярністю самостійного його лікування, в рамках статті ми постараємося вирішити основне питання «Як лікувати запалення трійчастого нерва народними засобами?». Хвороба виникає раптово, навіть дуже несподівано для хворого. Все може початися, наприклад, з болю в зубах. Але якщо у вас запалився трійчастий нерв, то з часом біль перейде в постійну, пошириться на область шиї, обличчя, очниці, вуха, язика.
Стоматологам досить часто доводиться спостерігати ті чи інші ознаки ураження нервової системи в області обличчя і щелеп. Одним з таких захворювань є невралгія трійчастого нерва. Під невралгией варто розуміти порушення чутливості, яке виражається нападами болю в зоні іннервації трійчастого нерва.

Причини виникнення невралгії

Суть невралгії трійчастого нерва полягає в пошкодженні вегетативних нервових волокон по тій чи іншій причині. Внаслідок даних порушень можуть виникати больові імпульси. Потік таких імпульсів може поширюватися як в гіпоталамус, так і в спеціальні чутливі ядра кори головного мозга.Формірованіе відчуття болю відбувається в корі головного мозку. При тривалому больовому подразненні в корі головного мозку формується вогнище збудження, наявність якого зумовлює появу болю у відповідь на будь-які додаткові дратівливі агенти, наприклад, яскраве світло або гучний звук.Едіной точки зору на природу невралгії трійчастого нерва до сих пір немає. Виділяють два види невралгії первинну і вторинну або симптоматичну невралгію, при якій болі є результатом патологічних процесів, що протікають в самому нерві або в прилеглих тканинах і органах. В даний час визнано, що до захворювання призводять більшою мірою периферичні чинники, серед яких особливе місце відведено компресії.

Чим проявляється невралгія трійчастого нерва

Невралгія трійчастого нерва є хронічним захворюванням, яке супроводжується різкими нападами болю, які тривають від декількох секунд до хвилини. Під час нападу хворий ніби завмирає від болю, іноді приступ супроводжує так званий больовий тик, тобто сіпання мімічної мускулатури ліца.Прі невралгії трійчастого нерва болю зазвичай обмежуються зоною іннервації однієї з уражених гілок нерва. Сила і частота болю різна. З часом вони стають пекучими, ріжучими, сверлящими, пацієнти описують ці болі як удар електрики. Без відповідної медичної допомоги болі стають частішими й інтенсівнимі.В самому початку недуги або після тривалого лікування перерви між нападами болю бувають досить тривалими. Больовий напад може виникати спонтанно і як результат дії певних подразників, наприклад, температури або дотику. Досить часто біль, що виникає при невралгії, відбивається на здорові зуби, після чого їх помилково удаляют.Болевие напади в певних випадках супроводжуються вегетативними симптомами, наприклад, на ураженій стороні обличчя виступає піт, спостерігається почервоніння або збліднення шкіри, розширення зіниці, сльозотеча, збільшується слиновиділення або виділення носової слизу.