Як позбутися від вологості в квартирі. Як позбавити приміщення від вологості.

Підвищена вологість в квартирі приносить багато незручностей господарям, і може привести до значних проблем. Вологість впливає не тільки на естетику приміщення, але і на здоров'я людей, що живуть в цій квартирі , тому, при перших ознаках її появи, необхідно переступити до знищення причини виникнення вологості.
Вам знадобиться
  • Діагностика рівня вологості, монтаж та утеплення приміщення, провітрювання, зерна кави, марганець, розчин відбілювача, установка осушувача.
Інструкція
1
У будинок волога потрапляє з зовнішньої атмосфери, а також через надлишок кількості грунтових вод. Вологість в квартирі мається завжди, але необхідно стежити, щоб вона була на оптимальному рівні. Якщо вона підвищена, то мешканці можуть почувати головні болі, роздратування і запаморочення. Також, вологість сприяє розвитку респіраторних інфекцій, тому до вирішення такої проблеми потрібно підходити серйозно.
2
В першу чергу, щоб позбутися від підвищеної вологості в квартирі , потрібно часто провітрювати приміщення. Дуже часто, вода концентрується на поверхнях стін, тому повітряний потік повинен бути значним.
3
Вологість може виникнути і в результаті недостатньої кількості тепла, тому необхідно в квартирі встановити обігрівач, який буде підтримувати нормальні умови.
4
Щоб позбутися від підвищеної вологості в квартирі , необхідно всі шафи і ящики протирати розчином марганцівки. В ящик з білизною можна покласти невеликий мішечок з зернами кави.
5
Також, прибрати вологість допоможе ретельне протирання стін розчином відбілювача, і вторинне оштукатурювання.
6
Добре допоможуть відрегулювати норму вологості в домі - осушувачі повітря. Завдяки їм, можна встановити оптимальний рівень вологи.
7
Обов'язково, потрібно подумати про утеплення стін і монтажі підлоги, адже неякісна обробка може служити причиною появи вологості в будинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oeSBTWRRGFs
Корисна порада
Перед тим, як приступити до якихось дій, потрібно звернутися в діагностичну фірму, яка встановить правильний рівень вологості в квартирі, і допоможе знайти кращий варіант вирішення проблеми.