Як зробити сову з паперу.

Сова - нічна птах з великою кількістю округлих форм. Але при виготовленні її з паперу округлостями можна знехтувати. Головне - підкреслити величезні круглі очі з вертикальними зіницями.
Вам знадобиться
  • Кольоровий бумага;
  • Картон;
  • Ножницы;
  • Клей-карандаш;
  • Скотч;
  • Атласная стрічка або тросик.
Інструкція
1
Намалюйте і виріжте з картону шаблони для майбутньої сови: трикутні вушка, округла або трикутна голова, яйцеподібне тіло, короткі лапки-прямокутники, трикутні крила. Для очей зробіть колечка-обрамлення, гуртки-райдужки і витягнуті зіниці. Дзьоб зробіть з остроугольного трикутника.
2
Прикладіть картонні заготовки до тильної сторони кольоровий паперу , обведіть: тіло, вушка, голова і крила - різні відтінки коричневого; очі жовті, каблучки і зіниці чорні, лапки темно-коричневі або чорні, дзьоб сірий або коричневий. Додатково можете намалювати з коричневої паперу кілька маленьких трикутників з витягнутою вершиною. Ними ви створите окремі пір'я на тілі і крилах сови.
3
Виріжте деталі строго по лініях олівцевих розміток. Не заходьте на внутрішню сторону майбутніх деталей, але і намагайтеся не прихоплювати зайвого. Після первісної вирізки доведеться додатково обрізати зайві краю.
4
Зіставте деталі, щоб уявити, як вони будуть розташовуватися. Потім намажте всю зворотну поверхню паперу клеєм-олівцем і сумістите один з одним. Зворотну сторону тіла проклеювати не потрібно.
5
До звороті, до верхівки, можна скотчем прикріпити петлю з атласної стрічки коричневого кольору або троса. Повісьте іграшку на ялинку, цвях або прикріпіть іншим способом до потрібної вертикальної поверхні.