Як заправити подвійну голку. Як вставити нітьв подвійною голкою.

Подвійна голка для швейної машинки - це, по суті, дві голки в одному утримувачі. При сходинці такої голкою на обличчі виходить пара ліній з прямими рядками, а на вивороті - одна зиґзаґоподібна.
Інструкція
1
Існує три типи подвійних голок - стрейч, джинс і універсал, використовувані в залежності від типу тканини. Нумерація подвійних голок збігається з нумерацією звичайних, але додатково через дріб відображається відстань між ними в міліметрах.
2
Ви можете поставити подвійну голку на машинку, якщо вона може шити строчкою "зигзаг", а заправка нитки передня. Крім того, відстань між голками має дорівнювати або менше максимальної ширини «зигзага», допустимого на машинці.
3
Перед заправкою вставте голку . Направте плоску частину держателя назад, а круглу вперед. Встановіть дві котушки, розмотується в протилежних напрямках. Інакше (при однонаправленном розмотуванні) нитки будуть переплітатися і плутатися.
4
Нитки заправте звичайним способом, ведучи разом від котушок до входів у вушка. Тільки в цей момент розведіть їх в різні боки. Обидві нитки вставити в різні нітенаправітеля, але, якщо на машинці є тільки один, вставте одну нитку, а іншу відпустіть. Вставте нитки звичайним способом, тільки вручну. Автоматичний пристрій, не застосовуйте.
5
Використовуйте лапку для зигзага або атласною строчки. Натяг нитки залежить від щільності тканини (чим вона тонша, тим слабше).