Як зробити настільну лампу своїми руками. поміняти лампу Фарн мазда 6.

Лампа, виготовлена власними руками , має ряд істотних переваг перед покупної. По-перше, ви точно знаєте особливості дизайну інтер'єру кімнати, в якій розташуйте майбутній прилад, а значить, зробите його точно таким, яким хочете бачити. По-друге, сам процес виготовлення захопить вас і доставить море задоволення.
Вам знадобиться
  • Лампа;
  • Патрон;
  • Провід в ізоляції;
  • Вилка;
  • Деталь для абажура;
  • Товста гнучка (або нерухома по вашому розсуду) трубка з порожниною всередині;
  • Платформа-підставу.
Інструкція
1
Деталь для абажура може мати саму несподівану форму, наприклад, куля з прозорого або матового скла, кольоровий або білий, з малюнком або однотонний. Небажано використовувати в цій якості пластик - від впливу температури, особливо якщо це лампа розжарювання, а не денного світла, він розплавиться, деформується, а то й зовсім почне капати на лампу.
2
Вставте лампу в патрон, патрон закріпіть в абажурі. Припаяйте один кінець дроту до патрона. Ізолюйте місце спайки ізолентою або іншим непровідним матеріалом. Простягніть провід через трубку.
3
В підставі проробіть отвір по діаметру трубки. Вставте її всередину, зафіксуйте епоксидною смолою, суперклеєм або іншим матеріалом. Платформу задекоріруйте: розфарбуйте, оклейте шкірою або замшею, засипте камінчиками або бусинками з бісером. Аналогічним способом можна прикрасити і трубку, але при русі деякі види прикрас можуть облізти, потріскатися або обсипатися.
4
Припаяйте до іншого кінця дроту вилку. Місце спайки ізолюйте. Вставте вилку в розетку, щоб перевірити роботу лампи. У вас вийшов найпростіший варіант настільної лампи, без кнопки включення. Для роботи просто включайте її в електромережу.