Як зробити метелика-орігамі.

За легендою, метелики - це квіти, що відірвалися від стебел і постійно шукають дорогу додому. Саме по цьому вони пурхають від квітки до квітки, але не знаходять свого стебла і саме тому вони такі красиві.
Інструкція
1
Для виготовлення найпростішої метелики в техніці орігамі можете використовувати навіть паперові фантики з-під цукерок, головне - надати їм форму квадрата, на одну метелика підуть чотири фантика різних розмірів (два великих і два маленьких). Якщо ви хочете метелика крупнішого розміру, візьміть досить великий квадратний аркуш кольорового паперу, покрийте його клеєм з блискітками і дочекайтеся, коли він висохне.
2
Після висихання складіть кожен квадрат по діагоналі і розігніть. Потім складіть кожну половинку квадрата в тому ж напрямку і знову розігніть. Потім чверті. Восьмі частини квадрата згинайте в протилежному напрямку. Потім складіть листи в гармошку, розбіжну від одного кута квадрата. Така гармошка повинна бути на кожному квадраті.
3
Підключення пар квадратів по діагоналі, великий з маленьким. Повинні збігатися ті самі кути, від яких розходяться вигини. Накладіть одну пару на іншу.
4
Візьміть стрічку. Обережно, щоб квадрати не випали з конструкції, обмотайте їх точно посередині. За кожну сторону від стрічки повинна знаходитися пара однонапрямлених квадратів - великий і маленький. Краї стрічки зафіксуйте степлером або клеєм.
5
При необхідності обмотайте нею фігуру в горизонтальному напрямку (між нижніми і верхніми крилами), щоб крила не розходилися в цьому напрямку.