Як позбутися від каменя на зубах. Як витягнути іграшку в автоматі.

Камені - невеликі освіти з внутрішньої або зовнішньої сторони зуба, шорсткі на дотик. Як і карієс, вони сприяють руйнуванню зуба. Незважаючи на запевнення стоматологів, позбутися їх можна засобами не тільки традиційної медицини.
Інструкція
1
Запасіться терпінням. На вилікування вам буде потрібно близько місяця. Миттєвих результатів після першого сеансу ви не відчуєте, але будьте впевнені: поступово камені розчиняться і залишать вас у спокої.
2
Запасіться свіжими ягодами суниці. Ні у вигляді варення, ні заморожена, ягода такого ефекту не дасть. Добре, якщо недалеко від вашого будинку розташований екологічно чистий ліс або лісопарк, але можна купити ягоду з рук. Особливої різниці немає, важливо, щоб вона перед візитом до вас не проходила ні термічну, ні хімічну обробку.
3
Роздушіть ягоду в мисці. Сядьте, закиньте голову. Нанесіть ложкою масу з роздавленої ягоди на ділянки, уражені каменем. Посидьте кілька хвилин. Важливо не злизувати масу мовою, хоча утворюється слина буде змивати її.
4
Повторюйте процедуру кілька разів на день (до десяти), приділяючи їй по 10-15 хвилин за раз. Робити аплікації з суниці потрібно кожен день, поки камені не зникнуть повністю. Як правило, хвороба йде за місяць.
5
Надалі чистите зуби регулярно, з обох сторін (внутрішньої і зовнішньої), протягом 1-2 хвилин. Через постійне тертя наліт і камінь не зможуть відкладатися і збільшуватися в розмірах, а значить, відновлення хвороби не буде.