Як підводити красиво очі.

Красива підводка очей була популярна ще в Стародавньому Єгипті. В середині XX століття на піку популярності перебувала рідка підводка, правда з часом звичка підбивати очі почала сходити нанівець. Але сьогодні це знову стало модним і красивим способом підкреслити виразність своїх очей.
Інструкція
1
Правильно і красиво підвести очі можна кількома способами. Все залежить від обраного вами стіля.Стіль бізнес-леді. Чітко одним рухом проведіть тонку лінію по верхньому століттю. Намагайтеся не виходити за зовнішній кут очі .
2
Жінка-кішка. Проведіть по межі верхньої повіки чітку лінію, зовнішній куточок очі трохи продовжите кв сторону скроні. Намагайтеся не напружувати руку, тримаючи пензлик: малюйте стрілочки і короткі рисочки в куточках очей. Якщо у вас мигдалеподібні очі , підкресліть свій яскравий темперамент таким чином: проведіть спеціальним пензликом стрілку вздовж краєчка верхньої повіки. Стрілка повинна виходити при цьому за зовнішній кут очі і бути досить широкою з піднімається вгору кінчиком. Нижню повіку тонко підведіть стрілкою, з'єднуючи її з верхнім штрихом.
3
Супермодель. Підведіть верхню повіку тоненькою лінією, розширюючи стрілку від середини століття. А завести її треба за зовнішній куточок очі зовсім трохи.
4
Клубний образ. Візьміть підводку якогось яскравого стильного кольору, наприклад, фіолетового, смарагдового і так далі.
5
Ніжність. Використовуйте сірий або коричневий олівець для додання погляду м'якості. Чітко підведіть очі тоненькою лінією по обом століттям.
6
Образ «дикої штучки». Користуйтеся нежирним і ідеально чорним олівцем, а також пензлем для розтушовування. Хоча якщо шкіра у вас бліда, можна використовувати коричневий, металевий або сливовий відтінок на вибір. Прорисуйте по верхньому століттю контур, растушуйте пензликом (допускається використання ватної палички). Тепер обведіть контур знову, але без розтушовування. Підведіть внутрішній краєчок нижньої повіки. Для завершення макіяжу нанесіть сірі або чорні тіні поверх олівця, щоб ті допомогли підводці не скотилась і надали вашому погляду сексуальності.
Корисна порада
Підводячи очі, не перестарайтеся. Якщо за допомогою підводки ви створюєте образ «дикої штучки», подбайте про те, щоб все інше (блиск для губ, помада) було блідим.