Як позбутися запаху гуми. excel середнє квадратичне відхилення.

Купили дитині новий велосипед, чоловік приніс додому новісінькі гумові чоботи для літньої риболовлі, родичі подарували малюкові цілий мішок гумових іграшок. І тепер ви не уявляєте, як позбутися цього сильного запаху , яким, здається, «просочилася» кожна річ в будинку. Питання про те, як позбавитися від неприємного запаху , хвилює і автолюбителів, які постелили в салон автомобіля нові гумові килимки або щойно «перевзули» свого «залізного коня».
Інструкція
1
Постарайтеся з'ясувати походження джерела запаху . Тобто, звичайно, ви можете знати, що неприємний гострий запах гуми виходить від коліс велосипеда або дитячої коляски. Але майте на увазі, що сильний «аромат» мають в основному вироби, вироблені з неякісної гуми. Вони токсичні і можуть викликати не тільки головний біль, але і значно серйозніші наслідки. Подумайте: можливо, варто позбутися не від неприємного запаху , а від його джерела?
2
Скористайтеся якісними освіжувачі повітря. Сучасна хімічна промисловість пропонує безліч якісних засобів для усунення неприємних запахів, в тому числі і запаху гуми. Виберіть приємний стійкий аромат - наприклад, цитрусових або лаванди.
3
Скористайтеся перевіреними народними засобами. Для того щоб позбутися від запаху гуми, що виходить від дитячих іграшок, пропонується наступна порада: необхідно заварити в крутому окропі суміш сухого листя м'яти і меліси і в отриману «заварку» додати кілька крапель ароматичного масла . В цей розчин потрібно помістити гумові іграшки на ніч. Перевірено - запах гуми зникає практично безслідно. У тому випадку, якщо запах гуми виходить від одягу, зазвичай буває достатньо випрати річ в автоматичній пральній машинці з додаванням гарного кондиціонера.
4
Ретельно провітріть приміщення. Якщо ви не можете позбавитися від запаху гуми в приміщенні, слід відкрити всі вікна, особливо в літній час. Також рекомендується розвісити в кімнаті вологі рушники, бажано махрові. Те що мокрі рушники добре вбирають сторонні запахи, неодноразово перевірено на практиці. Що стосується салону автомобіля, слід також провітрити його і провести ретельне вологе прибирання. Можливо, у вашій ситуації будуть корисними якісні автомобільні освіжувачі повітря.