Як відкрити жорсткий диск.

Жорсткий диск персонального комп'ютера - це пристрій для зберігання інформації, що використовується зараз практично на всіх сучасних комп'ютерах в якість основного зберігача даних. Кожному користувачеві необхідно мати повний і відкритий доступ до жорсткого диск у в будь-який момент часу, так як на даних накопичувачах зазвичай зберігається майже вся інформація, важлива як для системи, так і для користувача.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити жорсткий диск , необхідно зайти в папку "Мій комп'ютер". Для цього потрібно знайти на Робочому столі ярлик під назвою "Мій комп'ютер" і запустити його, клацнувши по ньому два рази лівою кнопкою миші. У папці, буде показаний список пристроїв для зберігання інформації (як стаціонарних, так і підключених окремо). В цьому переліку необхідно вибрати жорсткий диск , який потрібно відкрити, і клацнути по ньому два рази лівою кнопкою миші (при деяких нестандартних налаштуваннях операційної системи виділення об'єкта відбувається при наведенні на нього курсора миші, а запуск - одинарним натисканням лівої кнопки миші) .Також відкрити жорсткий диск можна, викликавши меню дій над диск ом (клацнувши по ньому правою кнопкою миші один раз); в меню, що необхідно вибрати рядок "Відкрити".
2
Якщо жорсткий диск не відкривається звичайним способом, то, можливо, необхідно просто перевірити його на наявність помилок і зробити дефрагментацію.Для перевірки на наявність помилок необхідно в папці "Мій комп'ютер" виділити жорсткий диск і клацнути по ньому правою кнопкою миші, викликавши контекстне меню. В даному меню потрібно вибрати рядок "Властивості". У вікні, вибрати вкладку "Сервіс", потім натиснути кнопку "Виконати перевірку ..." в блоці "Перевірка диск а". У вікні необхідно встановити галочки у рядків "Автоматично виправляти системні помилки" і "Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори", після чого натиснути кнопку "Запуск". Перевірка диск а може зайняти декілька хвилин або ж більше (точний час залежить від характеристик комп'ютера та стану жорсткого диск а) .Для запуску дефрагментації необхідно в тому ж меню "Властивості" на вкладці "Сервіс" (див.вище) натиснути кнопку "Виконати дефрагментацію ..." (в блоці "Дефрагментація диск а"). У вікні потрібно вибрати диск , який необхідно дефрагментувати, і запустити його аналіз. Після його аналізу можна запускати дефрагментацію. Тривалість даного процесу також залежить від характеристик комп'ютера та стану жорсткого диск а.После виконання даних операцій пошкоджений жорсткий диск повинен відкритися стандартними способами.
3
Якщо на жорсткому диск е присутні віруси, які не дозволяють вам відкрити його звичайними способами, то необхідно переглядати вміст диск а за допомогою спеціального провідника. Для цього потрібно зайти в папку "Мій комп'ютер", клацнути по жорсткому диск у правою кнопкою миші один раз і в меню вибрати рядок "Провідник". Цей спосіб дозволяє уникнути запуску вірусів, так як шкідливі програми зазвичай заражають файл автозапуску, прописуючись в команду відкриття диск а. А провідник дозволяє відкривати вміст диск а без запуску файлу автозавантаження.
Корисна порада
Якщо жорсткий диск навіть не відображається в папці "Мій комп'ютер", то він або пошкоджений, або відсутній. В такому випадку необхідно усувати проблеми, пов'язані з технічним станом диска.