Як зустрічати Новий рік в школі.

Організація ново гідного свят в школі - веселий і цікавий процес, адже Новий рік - це один з найулюбленіших і довгоочікуваних свят не тільки для дітей різного віку, а й для дорослих. А в школі Новий рік може стати особливою подією навіть для школярів. Нехай вони вже не маленькі діти, але їм все ще хочеться вірити в казкового Діда Мороза і чарівництво новорічної ночі.
Інструкція
1
Підготовку до свята і створення новорічної атмосфери в школі почніть за пару тижнів до новорічного вечора. Для учнів молодших класів організуйте конкурс на кращий новорічний малюнок чи вірш. А підбиття підсумків конкурсу з врученням призів стане прекрасним елементом програми новорічного ранку. Також молодшим учням сподобається «Пошта Діда Мороза», за допомогою якої вони зможуть відправити листи з побажаннями подарунків до Нового року. Старшокласникам буде цікаво оформити стінгазету з привітаннями для вчителів та учнів, а також організувати постановку новорічного спектаклю для малюків. Заслуженим успіхом користується і змагання серед учнів на кращу іграшку для шкільної ялинки.
2
Самі новорічні урочистості, як правило, проводяться окремо для школярів різного віку. Для молодших учнів справжнім подарунком стане утренник з Дідом Морозом і Снігуронькою, веселими конкурсами та солодким частуванням. Доручіть батькам організацію приготування частування, а старшокласникам ролі різних казкових персонажів, наприклад, Діда Мороза, Снігуроньки та т.п.
3
Для самих старшокласників кращим варіантом зустрічі Нового року в школі стане дискотека. Учні самі можуть не тільки прикрасити зал, а й виступити як звукооператора, провідного та інших героїв вечора. З розважальної програми влаштуйте вибори короля і королеви вечора, такі конкурси, як правило, користуються популярністю.
4
Зустріч Нового року в школі легко перетворити на одне з найбільш пам'ятних подій для всіх її учнів. Головне - заохочуйте ініціативу хлопців, допомагайте їм проявляти творчість і фантазію, залучайте в усі процеси підготовки до свята.