Як налаштувати інтернет-підключення.

Супутниковий асинхронний і синхронний інтернет є популярним, а іноді єдино можливим способом підключення до інтернету. Він дозволяє налаштувати інтернет-підключення в тих місцях, де неможливо провести телефонний кабель або відсутній мобільний зв'язок. Найбільш популярним є асинхронне підключення.
Інструкція
1
Налаштуйте наземне підключення: Dial-up, ADSL, GPRS, виділена лінія або інше. Дізнайтеся про це у свого провайдера або оператора мобільного зв'язку.
2
Налаштуйте DVB-карту. Встановіть її в вільний слот материнської плати комп'ютера. Карта повинна мати простір для вільного циркулювання повітря навколо неї. При роботі супутниковий тюнер нагрівається. Щоб не було перешкод, карту слід розміщувати далі від слота з TV-тюнером.
3
Встановіть драйвер з диска, що йде разом з DVB-картою. Вона визначиться як мережевий пристрій. Після цього в правому нижньому куті, в треї, з'явиться червона сфера.
4
Кількома по значку сфери і вибираємо значення Setup4PC.
5
Натискаємо кнопку «Add».
6
Вписуємо найменування потрібного супутника, підтверджуємо вибір кнопкою «ОК».
7
Натискаємо кнопку «Transponder Management» і у відкривається вікні натискаємо кнопку «Add».
8
Вписуємо необхідний транспондер для вибраного супутника. При правильному налаштуванні антени на вкладці з'явиться лінія рівня сигналу.
9
Налаштуйте проксі-підключення: - виберіть кнопку «Data Services» у вікні Setup4PC; - виберіть ім'я провайдера; - натисніть «Add» і впишіть його назву.
10
У вікні «Transponder» натисніть кнопку «Add», виберіть той, в який вводили частоти. Вписуємо ім'я транспондера для виявлення в треї, натискаємо «ОК».
11
В PID List вводимо необхідну значення, натискаємо «Insert», підтверджуємо «ОК». Закриваємо кнопкою «Close».
12
Налаштуйте «Мережеве підключення»: - зайдіть в «Властивості»; - виберіть «Загальні», протокол TCP/IP; - натисніть на кнопку «Властивості»; - впишіть IP-адресу і обов'язково маску підмережі; - підтвердіть кнопкою «ОК».
13
Щоб налаштувати інтернет-підключення, потрібно програма Globax. Скачайте її з інтернету, увійдіть в її директорію і відкрийте блокнотом файл globax.conf, впишіть налаштування і збережіть їх.
14
Налаштуйте інтернет-браузер: - на вкладці «Сервіс», виберіть «Властивості оглядача»; - потім вкладку «Підключення» і виберіть наземне підключення; - натисніть «Налаштування» і впишіть адресу і порт; - натисніть "ОК" .