Як зменшити комунальні платежі.

Нескінченне зростання цін на послуги ЖКГ змушує задуматися про економію. Скорочення витрат на утримання житла стає пріоритетним завданням у веденні домашнього господарства. Якщо розробити і послідовно реалізувати власну програму по скороченню споживання різних ресурсів, при цьому не відмовляючись від звичних зручностей, можна помітно знизити комунальні платежі .
Інструкція
1
В першу чергу проведіть ревізію пристроїв, що сприяють перевитрати благ цивілізації в усіх напрямках. Перевірте справність лічильників та іншої домашньої техніки. Прочитайте інструкції та вивчіть технічні характеристики. Складіть "чорний" список приладів підлягають заміні, виходячи з сучасних вимог.
2
Встановіть лічильники, щоб не переплачувати комунальникам за електроенергію, воду або газ. Порахуйте, яку суму ви щомісяця даруєте компаніям, оплачуючи квитанції з витратою "по середньому споживанню". Нескладні обчислення переконливо доведуть необхідність придбання приладів обліку.
3
Відремонтуйте все підтікають крани, щохвилини збільшують ваш рахунок за воду. Давно відомо, що тоненька цівка води в пару міліметрів товщиною, дає на добу більше ста літрів перевитрати. І це не міф, а доведений факт.Обновіте сантехніку, якщо ви бачите таку необхідність. Приміром, заміна зливного бачка на сучасний і економічний, додасть в скарбничку економною господині додаткові средства.Отказ від прийняття ванни на користь душа також скоротить витрату води в два-три рази за один прийом. Ощадливі європейці давно вже вважають прийняття ванни розкішшю. А придбання посудомийної машини навпроти, необхідністю, яка дозволить економити близько 50 відсотків води, розтрачуємо на миття посуду.
4
Перед купівлею електроприладів мало хто приділяє увагу енергоспоживанню сподобалася моделі холодильника або телевізора, в надії, що всі сучасні моделі досить економічні. Але це не так. Проконсультуйтеся перш, з'ясуйте, до якого класу енергоспоживання відноситься вибраний вами прилад. Це складе істотну економію сімейного бюджету в будущем.Сокращеніе витрати електроенергії дає і відмова від використання "сплячого" режиму побутової техніки. Просунуті господині знають, що відключаючи на ніч "пілот", з безліччю приєднаних "сплячих" приладів, можна зберегти не тільки власні кошти, а й ресурс цієї техніки.
Корисна порада
Прийнявши програму відмови від звичного перевитрати споживаних ресурсів, дотримуйтеся її неухильно до повної реалізації. Таким чином, підраховуючи економію, ви зможете похвалити себе за виявлену передбачливість у справі збереження сімейного бюджету, а на вивільнені кошти продовжити оновлення побутової техніки.