Як відключити сервіс-гід. билайн cервис гід відключення.

Послуга " Сервис- Гід", що надається оператором "Мегафон", дозволяє абонентам самостійно підключати/відключати послуги, здійснювати платежі по банківській карті, керувати своїм бонусним рахунком та багато іншого. Однак не завжди дана послуга так вже необхідна, тому деякі абоненти хочуть її відключити.
Інструкція
1
Підключення та відключення послуги ви можете справити в салонах зв'язку "Мегафон" або в Контактному Центрі. Крім того, існує такий сервіс, як "Заборона автоматичної авторизації Сервис- Гід". Підключення/відключення послуги можна провести самостійно, скориставшись web-інтерфейсом системи.
2
Також ви можете втратити доступ до системи самообслуговування " Сервис- Гід", якщо неправильно введете пароль (4 рази - і доступ буде блокований). Для отримання нового пароля вам буде необхідно відправити повідомлення за номером 000 110, на яке прийде відповідь, що містить ваш новий пароль доступу.
3
Більше відомостей, що стосуються послуг " Сервис- Гід", ви зможете отримати в офісах обслуговування абонентів, а також в офісах продажів. Надати інформацію вам можуть і співробітники Контактного Центру (дзвоніть туди за номером 0500). Як подзвонити в Центр зі стаціонарного телефону, ви можете дізнатися на офіційному сайті оператора, вибравши розділ під назвою "Абонентам" і свій регіон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZAkiKPCjIY0
Корисна порада
Система самообслуговування "Сервіс-Гід" буде без перешкод працювати в браузері, який підтримує протокол SSL і у якого також включений JavaScript.