Як вивчити ієрогліфи.

Ієрогліфи - це картинки, які позначають слово або кілька слів. За ієрогліфу неможливо зрозуміти як звучить слово по-китайськи. Для цього, наприклад, в дитячих підручниках, автори пропонують звучання слів латинськими буквами, які йдуть нижче від ієрогліфа (у вигляді транскрипції) або поруч з ним. Для того щоб вивчити ієрогліфи самостійно потрібно витратити далеко не годину і не день, а набагато більше. Втім, є деякі хитрощі, які допоможуть вам засвоїти знання швидше.
Інструкція
1
Придбайте в магазині спеціальний словник, що містить в собі самі надибуємо ієрогліфи. Найкраще взяти словник, який містить від 4 до 5 тисяч найпопулярніших ієрогліфів. В словнику ви знайдете ієрогліф (від простого до найскладнішого), його вимова латинською мовою і відповідно російський переклад.
2
Підготуйте загальний зошит в клітку або лінійку і гелеву або пір'яну ручку. Найкраще взяти зошит в клітку, так як по ній вам буде зручно правильно прописувати ієрогліф. Ручка переважніше гелева, саме такий можна навчитися правильно, красиво, чітко і точно виводити ієрогліфи.
3
Расчертите листи в зошиті на три стовпчики. При цьому перший і другий стовпчик повинні бути невеликими, 4-5 клітинок, а останній великий. Перший стовпчик буде відведений правопису ієрогліфів, другий - їх звучанням, а третій - переводу.
4
Почніть вивчення ієрогліфів з найпростіших, що складаються з одного символу. Приміром: нитка, людина, дерево і т.д. А вже в наступному перейдіть до більш складним, що складається з декількох елементів. Наприклад, «любити» - елементи «жінка» і «дитина», тобто в підсумку виходить «мати любить дитину», «жінка любить дитину».
5
Беріть один іерогліф.Запісивайте його в зошит, відповідно стовпцях. При цьому слід знати, що правильно ієрогліфи пишуться зліва направо і зверху вніз.Пропісивайте даний ієрогліф до кінця сторінки, відриваючись на 10-15 хвилин після кожного, наприклад, п'ятого написання.
6
Вибирайте другий значимий для вас ієрогліф і прописуйте його таким же методом на іншій сторінці. У день рекомендується вивчати 2-3 ієрогліфа - не більше.
7
Закріпіть знання. Для цього кілька наступних днів і весь період вивчення повторюйте придбані до цього знання, тобто, прописуючи один або два нових ієрогліфів, приділяйте час старим, знову згадавши їх і написавши кілька раз.Старие ієрогліфи слід писати на наступний день, через 2-3 дня , потім через 5-6 днів і т.д. З часом нічого повторювати вже не доведеться, тому що всі ключики машинально отложатся у вашій пам'яті і будуть для вас буденною справою.