Як множити десяткові дроби.

Найлегше множити десяткові дроби на калькуляторі: швидко і точно. Але якщо такої можливості немає, то тоді доведеться скористатися математичними законами, які за своєю суттю страшні лише на перший погляд. Насправді це явище може навіть захопити, головне, не заплутатися в діях, використовуючи параметри оперативної пам'яті мозку і згадуючи таблицю множення.
Інструкція
1
Множення десяткових дробів один на одного виконується в стовпчик. Запис ведеться в такий спосіб: числа записуються один під одним, при цьому запис останніх чисел кожної дроби повинні збігатися (див. Малюнок).
2
Далі ведеться множення верхньої дроби на кожне число, починаючи справа наліво. При творі не враховується кома верхнього числа, тобто множать дріб, а число без коми. Кожне отримане твір (їх буде рівно стільки, скільки цифр у нижній дроби ) один під одним драбинкою: остання цифра твори пишеться строго під цифрою, на яку збільшилась вона верхня дріб (див. Малюнок).
3
Потім знаходиться сума всіх знайдених творів. І вважається кількість цифр після запитах у обох вихідних дробів, для того, щоб виставити кому у відповіді перед останнім відрахував праворуч знаком, що стоїть на місці рівному сумарною кількістю цифр після запитах у множників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BW4hy4J3P0